Zobacz, co mówią klienci o programie InfoWorks ICM

  • „Nasz zespół projektowy odkrył dużą wartość generowania różnych wzorców przepływu w programie InfoWorks ICM. Pozwala mu to weryfikować zasadność podejmowanych decyzji, zapewniając niepodważalne dane przy niewielkim wysiłku, co gwarantuje dobre rezultaty”.

    — Steven Rhodes​, inżynier projektu w dziale zarządzania zasobami i inżynierii modelowania, Freese and Nichols

  • „Możliwość osiągania celów projektu przy optymalnych kosztach daje nam pewność, że jesteśmy w stanie zagwarantować czystość wody i niezawodność usług bez przekraczania założonego budżetu. Po tym, jak zlewnia w Lakeview osiągnęła świetne wyniki, oczyszczalnia SD1 postanowiła zastosować to samo podstawowe rozwiązanie w pozostałej części sieci kanalizacyjnej z nadzieją na uzyskanie podobnych oszczędności”.

    — Adam Chaney, dyrektor wykonawczy, Sanitation District Nr 1

  • „Program InfoWorks ICM pokazuje umiejscowienie wszystkich elementów w zlewni. Zwizualizowanie pełnego obrazu może nie być łatwe, ale program InfoWorks ICM okazał się bardzo przydatny i pomógł mi dostrzec ryzyko wylania zlewni. Narzędzia umożliwiające dostosowywanie skryptów naprawdę przyspieszyły moją pracę i zwiększyły jej efektywność. Działania, które podjęliśmy, wykazały, że wykorzystanie najlepszych narzędzi do modelowania w celu osiągnięcia najlepszych wyników było w pełni uzasadnione”.

    — Ruchi Sayal, modelarz zasobów wodnych, Atkins, Wielka Brytania