• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Program rozszerzonego dostępu do produktów do współpracy w chmurze

Informacje o Programie rozszerzonego dostępu

Aby zapewnić klientom pracującym zdalnie lepsze wsparcie, wprowadziliśmy Program rozszerzonego dostępu do kilku produktów do współpracy w chmurze, w tym BIM 360 Docs, BIM 360 Design, Fusion 360, Fusion Team, aplikacji mobilnej i internetowej AutoCAD oraz Shotgun.

Ten program umożliwia bezpłatne komercyjne użytkowanie określonych produktów do 30 czerwca 2020 r. Jeśli już w nim uczestniczysz, podejmij działanie przed 30 czerwca, aby zachować dostęp do swoich projektów i danych.

Produkty w programie

Aby skorzystać z programu, należy przejść do wersji testowej przy użyciu poniższych linków i wykonać instrukcje zainicjowania danego programu.

Przeglądaj, twórz, edytuj i udostępniaj pliki DWG™ na urządzeniach mobilnych niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Wyświetlaj, edytuj i twórz rysunki CAD w uproszczonym interfejsie działającym w każdej przeglądarce

Oparte na chmurze rozwiązanie dla zespołów do udostępniania projektów Revit i współpracy

Oparte na chmurze oprogramowanie do zarządzania dokumentacją wykonawczą i projektową

CAD, CAM, CAE i PCB na jednej, zintegrowanej platformie w chmurze z Fusion Team do współpracy.

Rozwiązanie do zarządzania produkcją i narzędzie do współpracy dla zespołów tworzących efekty wizualne, animacje i gry

Przydatne zasoby

widok na wysoki sufit z oświetleniem i widocznymi rurami

Pytania i odpowiedzi

Uzyskaj odpowiedzi na często zadawane pytania na temat Programu rozszerzonego dostępu, w tym uprawnień do uczestnictwa oraz zachowania dostępu do projektów i danych po zakończeniu programu.

kobieca dłoń dotykająca rysika do tabletu, na ekranie którego wyświetlany jest projekt produktu

Pomoc w pracy zdalnej

Na poradach naszych ekspertów, wskazówkach i najlepszych praktykach można polegać. Pomogą one w używaniu i uzyskiwaniu dostępu do oprogramowania i danych, efektywnej współpracy i utrzymaniu produktywności podczas pracy zdalnej.

Uwaga: celem tego programu nie jest pozyskanie klientów płacących za produkty po zakończeniu programu. Wykorzystanie naszych dotychczasowych doświadczeń związanych z wersjami testowymi produktów jest najefektywniejszym sposobem szybkiej realizacji tego programu. Możesz otrzymać wiadomości e-mail lub zobaczyć w produktach komunikaty z prośbą o zasubskrybowanie produktów objętych programem w trakcie jego trwania. Pracujemy nad wstrzymaniem tych wiadomości. Rozumiemy, że może to przeszkadzać, ale działamy tak szybko, jak to możliwe, aby wspierać naszych klientów.

* Oprogramowanie i usługi Autodesk udostępniane w tym Programie podlegają Warunkom użytkowania Autodesk i mogą być używane do celów komercyjnych. Niektóre korzyści mogą być niedostępne w przypadku pewnych programów lub usług w określonych językach lub regionach geograficznych. Możesz zrezygnować z udziału w tym Programie (i rozwiązać umowę, jaką stanowią Warunki użytkowania) w dowolnym czasie i niezależnie od przyczyny. Autodesk może zakończyć Program (i rozwiązać umowę, jaką stanowią Warunki użytkowania) w dowolnym czasie i niezależnie od przyczyny.