CENTRUM ZASOBÓW ZWIĄZANYCH Z COVID-19

Wspólnie zbudujmy pewniejszą przyszłość

Pandemia COVID-19 wymusiła zmianę charakteru i miejsca pracy. Firma Autodesk oferuje pomoc i zasoby niezbędne do rozwiązywania problemów i odkrywania nowych możliwości.

Kobieta z maseczką na twarzy pracująca przy tablecie

Wykorzystaj nowy sposób pracy

Teraz możliwość utrzymania produktywności i współpracy
z dowolnego miejsca jest szczególnie ważna. Chętnie udzielimy porad, wskażemy najlepsze praktyki oraz przekażemy informacje o sposobie licencjonowania i użytkowaniu oprogramowania, a także zapewnimy pomoc techniczną do produktów Autodesk.

Mężczyzna i dwie kobiety w maseczkach przy konferencyjnym stole biurowym

Miejsce pracy na nowo

Pandemia COVID-19 przyspieszyła rozproszenie miejsc pracy oraz przyczyniła się do powstania innych trendów makroekonomicznych, branżowych, projektowych i technologicznych. Dowiedz się, jak przeobrazić miejsce pracy w dynamiczny mechanizm tworzenia wartości. Przekonaj się również, dlaczego w trakcie trwającej zmiany liderzy muszą wspierać jedność i zaufanie.

Jesteśmy po to, aby służyć pomocą

Te zasoby pomogą zwiększyć efektywność pracy, kontaktować się ze społecznością i wykorzystać nieoczekiwaną okazję do rozwoju, nauki i tworzenia nowych koncepcji.

Rozszerz możliwości swojej małej firmy

Znajdź materiały i wskazówki, które pomogą dostosować się do nowych warunków. Utrzymaj konkurencyjność swojej firmy, zmieniając ją, rozwijając i odnosząc sukcesy.

Nawiąż kontakt ze społecznością

Weź udział w cowtorkowych konsultacjach Office Hours, aby porozmawiać z ekspertami Autodesk. Przeglądaj grupy i fora branżowe oraz produktowe, aby uzyskać dalszą pomoc.

Uśmiechnięty młody mężczyzna w niebieskiej koszuli przed laptopem

Odkryj produkty do nauki zdalnej

Można się efektywnie uczyć w dowolnym miejscu. Sprawdź, które produkty Autodesk mogą pomóc w skonfigurowaniu sprawnie funkcjonującego środowiska do nauki.

Zasoby branżowe

Część mechaniczna

Połącz projektowanie i produkcję

Współpracuj przy projektach typu „open source”, weryfikuj własne pomysły oraz znajdź zakłady produkcyjne, w których możesz zrealizować swoje rozwiązania i pomóc w walce z COVID-19.

Krajobraz miejski o zachodzie słońca

Znajdź oprogramowanie i zasoby AEC

Odkryj technologię, która może pomóc Twoim klientom w reagowaniu na wyzwania projektowe oraz konstrukcyjne związane z COVID-19,
i zdobądź wiedzę na temat tego, jak się przygotować na przyszłe trudności.

Podejście klientów — tworzenie nowych koncepcji

Aby ułatwić sobie walkę z globalną pandemią, klienci Autodesk wykorzystują technologię, wykazując się przy tym pomysłowością i elastycznym podejściem.

 • Człowiek w szarej bluzie przyglądający się prototypowi wentylatora

  The Ventilator Project

  Gdy działalność startupu Tylera Mantela została zawieszona ze względu na COVID-19, założył on organizację The Ventilator Project, aby pomóc w rozwiązaniu problemu braku wentylatorów.

  Obraz za zgodą organizacji The Ventilator Project

 • Rendering placówki medycznej ze szpitalnym łóżkiem na pierwszym planie

  Mountain Productions

  W momencie odwołania imprez z powodu pandemii firma zajmująca się inscenizacjami i montażem scenicznym zdecydowała o zmianie swojego profilu i przekształciła konstrukcje sceniczne pod kątem zastosowań medycznych.

  Obraz za zgodą firmy Mountain Productions

 • Mężczyzna w goglach na budowie szpitala modułowego

  BLOX

  W związku z napiętą sytuacją w szpitalach spowodowaną kryzysem COVID-19 firma zajmująca się budową szpitali modułowych szybko podjęła się budowy placówek medycznych na potrzeby intensywnej terapii.

Świat po wygaśnięciu pandemii COVID

W przyszłości praca może wyglądać zupełnie inaczej, gdyż właśnie teraz wszyscy poszukują innowacyjnych sposobów dostosowania się do nowych zasad działania, priorytetów i możliwości.

 • Czarno-białe zdjęcie biura z kobietą idącą po schodach

  Jak trzy globalne firmy architektoniczno-inżynierskie modernizują metody pracy w 2020 r.

  Działające stacjonarnie firmy zwykle mają trudności z określeniem zasad działania po ustaniu pandemii COVID-19. Przedstawiamy sposób funkcjonowania trzech globalnych firm architektonicznych w 2020 r. oraz ich przewidywania co do metod pracy w przyszłości.

 • Czterech mężczyzn pracujących w budynku modułowym na zapylonym placu budowy

  Zachowanie dystansu społecznego i stosowanie środków ochrony indywidualnej ułatwia firmie zajmującej się budownictwem modułowym podtrzymać niezbędną działalność

  Zobacz, jak Factory_OS, firma zajmująca się budownictwem modułowym, której działalność uznano za niezbędną ze względu na dostarczanie przede wszystkim przystępnych cenowo mieszkań, utrzymuje bezpieczeństwo swoich pracowników dzięki wdrożeniu zasad dystansu społecznego i stosowaniu środków ochrony indywidualnej.

 • Odbicie kobiety w okularach wirtualnej rzeczywistości patrzącej w lustro na tle ściany z obrazami

  Cyfrowe zbiory muzealne umożliwiają obcowanie ze sztuką w domowym zaciszu

  Przez długi czas cyfryzacja dzieł sztuki i dóbr kultury nie zawsze była traktowana jako priorytet. Potem nastąpił COVID-19. Muzea zostały zamknięte, pozostawiając potencjalnym odwiedzającym możliwość podziwiania dzieł sztuki wyłącznie za pośrednictwem mediów cyfrowych. Przestawienie się na rzeczywistość wirtualną było niezbędne.

Widoczna z kosmosu Ziemia otoczonej siecią punktów świetlnych

Autodesk Foundation reaguje

Autodesk Foundation dołączyła do 24 firm z rejonu zatoki San Francisco finansujących globalne, krajowe i lokalne rozwiązania służące przeciwdziałaniu COVID-19. Skupia się na tworzeniu zdrowotnej i gospodarczej odporności zagrożonych przez wirus populacji, organizacji non-profit i małych firm. Do tej pory fundacja przeznaczyła na ten cel 2 mln USD i bada możliwości podjęcia dalszych działań.