• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Centrum zasobów Autodesk związanych z COVID-19

Dyrektor Generalny Autodesk Andrew Anagnost

Dyrektor Generalny Autodesk Andrew Anagnost

Wiadomość od Dyrektora Generalnego

Koronawirus (COVID-19) wpływa na wszystkie społeczności i rodziny na całym świecie. Do dla nas trudny czas. W Autodesk priorytetem pozostaje zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, klientów i społeczności. W tych niepewnych czasach staramy się więc wspierać dalszą działalność biznesową.

Zawsze służymy pomocą

Ten zbiór materiałów pomoże w używaniu i uzyskiwaniu dostępu do produktów i danych Autodesk, współpracy z innymi zespołami i utrzymaniu produktywności podczas pracy zdalnej.

mężczyzna przy stole pracujący na laptopie, obok kubek kawy i butelka wody

Zobacz wszystkie nasze zasoby do pracy zdalnej

Znajdź ważne wskazówki, które pomagają w osiąganiu sukcesów, w tym porady dotyczące konkretnych produktów, informacje o licencjonowaniu i użytkowaniu, najlepsze praktyki i pomoc techniczną.

dwie dłonie trzymające tablet z widocznym na ekranie oprogramowaniem Autodesk

Uzyskaj wskazówki dotyczące produktów Autodesk

Na poradach naszych ekspertów, wskazówkach i najlepszych praktykach można polegać. Skorzystaj z nich, aby utrzymać produktywność podczas zdalnej pracy przy użyciu swoich ulubionych produktów.

uśmiechnięta kobieta stojąca przed dużą metalową rzeźbą płatków kwiatów

Dołącz do społeczności Autodesk

Dołącz do innych klientów, partnerów i ekspertów z naszej społeczności, aby uzyskać odpowiedzi na pytania lub podzielić się pomysłami i przemyśleniami na temat pracy z domu i zdalnej współpracy.

mężczyzna stojący przy stole warsztatowym, widoczne ekran komputerowy i maszyny produkcyjne wokół

Zachowaj ciągłość biznesu

Poznaj zmiany, jakie wprowadza Autodesk, aby pomóc w ograniczeniu zakłóceń w działalności biznesowej, w tym ofertę wydłużenia terminów płatności za umowy.

uśmiechnięty student przy biurku, siedzący przed dużym monitorem

Uczenie na odległość

Dowiedz się, jak Autodesk wspiera uczniów, nauczycieli i instytucje edukacyjne, zapewniając bezpłatny dostęp do oprogramowania, projektów klasowych i samodzielnej nauki.

widok Ziemi z kosmosu otoczonej siecią punktów świetlnych

Autodesk Foundation reaguje

Autodesk Foundation dołączyła do 24 firm z rejonu zatoki San Francisco finansujących globalne, krajowe i lokalne rozwiązania służące przeciwdziałaniu Covid-19. Skupia się na tworzeniu zdrowotnej i gospodarczej odporności zagrożonych przez wirus populacji, organizacji non-profit i małych firm. Do tej pory fundacja przeznaczyła na ten cel 1 milion USD i bada możliwości dalszych działań.

Podziel się opinią

Staramy się zapewniać dotychczasowy poziom obsługi klientów. Chętnie odpowiadamy na pytania oraz przyjmujemy opinie i pomysły na lepszą obsługę podczas pracy zdalnej.