• Polska

  Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Przemysł 4.0 i BIM: bezpłatne narzędzia dla studentów, wykładowców i szkół

 • Zaawansowana produkcja

 • Połączone procesy BIM

 • Cyfrowy proces budowy

 • Nowe metody projektowania, wytwarzania i używania produktów szybko zmieniają oblicze produkcji. Wykorzystaj potencjał najnowszych technologii, aby projektować i wytwarzać bardziej spersonalizowane i połączone produkty.

 • Autodesk BIM 360 Docs + Revit + ReCap Pro (02:32 Min.)

   

  Opracowane przez Autodesk połączone procesy BIM wykorzystują technologie chmurowe w celu usprawnienia współpracy, zwiększenia spójności danych i dostarczania szerszej wiedzy o projekcie. Wykorzystaj potęgę chmury, aby uzyskać maksimum korzyści z technologii BIM poprzez łączenie danych BIM w całym cyklu życia projektu budowlanego, optymalizowanie projektów na podstawie danych w modelach oraz dostęp do informacji projektowych w każdej chwili i z dowolnego miejsca.

 • Nasze oprogramowanie dla budownictwa nie tylko automatyzuje procesy projektowe, ale przede wszystkim łączy informacje i ludzi, aby zwiększać produktywność i tworzyć fundamenty dla nowych okazji biznesowych.

Inicjatywy

Design Now

Rozpocznij łatwe projektowanie CAD 3D w chmurze.

Certyfikaty

Czy dopiero zaczynasz, czy też masz już wiele lat doświadczenia — zdobądź jeden z certyfikatów Autodesk®, aby oficjalnie poświadczyć swoje umiejętności. 

Autodesk Student Expert

Ciesz się korzyściami, jakie niesie status specjalisty Autodesk Student Expert.

Narzędzia online do nauczania i samodzielnej nauki

Narzędzia online do nauczania
i samodzielnej nauki

Poznawaj nasze oprogramowanie, a jednocześnie rozwijaj umiejętności projektowania 3D i swoją przyszłą karierę dzięki naszym bezpłatnym materiałom edukacyjnym dla studentów i nauczycieli, w tym kursom obsługi oprogramowania 3D, samouczkom, webinariom i programom nauczania.

Znajdź najbliższe szkolenia i warsztaty w swoim regionie

Inspiracja

Zobacz, jak studenci z całego świata realizują swoje pomysły z pomocą oprogramowania Autodesk. Co dziś zaprojektujesz?

 • Autodesk Student Showreel

  Zobacz, jak studenci z całego świata realizują swoje pomysły z pomocą oprogramowania Autodesk. Co dziś zaprojektujesz?

 • Trzy tysiące kilometrów wyłącznie na energii słonecznej

  Studenci z Akwizgranu w Niemczech postanowili podjąć wyzwanie zaprojektowania samochodu solarnego, który mógłby wziąć udział w organizowanych w Australii zawodach World Solar Challenge 2017.

Pomoc i odpowiedzi na często zadawane pytania

Dostęp do bezpłatnych usług w chmurze lub programów Autodesk wymaga zaakceptowania i przestrzegania warunków korzystania lub innych stosownych postanowień towarzyszących takim programom lub usługom w chmurze. Programy i usługi w chmurze objęte licencją edukacyjną mogą być używane tylko do celów edukacyjnych i nie wolno ich używać do celów komercyjnych, zawodowych ani żadnych innych celów zarobkowych.

Studenci i wykładowcy mają prawo do pojedynczej licencji edukacyjnej, jeśli są zarejestrowani lub zatrudnieni w zakwalifikowanej instytucji edukacyjnej, która uzyskała akredytację upoważnionych organów rządowych i której głównym celem jest nauczanie zarejestrowanych studentów. Dowiedz się więcej.

Zakwalifikowane instytucje edukacyjne mogą uzyskać dostęp do bezpłatnych licencji edukacyjnych do uczenia się, nauczania, prowadzenia szkoleń, badań i prac rozwojowych w ramach działalności dydaktycznej instytucji edukacyjnej. Dowiedz się więcej.