Przyszłość pracy rodzi się dziś. Przygotuj się!

Zabezpiecz karierę i zapewnij przyszłość pracownikom w epoce bezprecedensowej transformacji.

Trzy sposoby na podjęcie działań, aby zapewnić przyszłość pracy

Automatyzacja i sztuczna inteligencja (AI) zmieniają charakter pracy. Dzięki rozwiązaniom z niezliczonej liczby branż firma Autodesk zapewnia informacje, technologię i szkolenia przygotowujące przedsiębiorstwa na przyszłość w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

1) Zdobądź informacje o nowych sposobach pracy

Dowiedz się więcej o kluczowych trendach branżowych i poznaj sposoby użytkowników oraz firm na skuteczne przygotowanie się na przyszłość pracy.

 • Aby przygotować pracowników na przyszłość, już dziś podnieś ich kwalifikacje

  Firmy, które skupiają się na zmianach i podnoszeniu kwalifikacji, mogą zabezpieczyć pracowników w epoce zmian technologicznych.

 • Wypełnij lukę w zakresie umiejętności w produkcji, podnosząc kwalifikacje pracowników

  Dowiedz się, jak producenci, nauczyciele i wykładowcy działają szybko, zmieniając technologie i podnosząc kwalifikacje pracowników.

 • W jaki sposób pracownicy mogą dostosować się do zmieniającego się sposobu pracy

  Automatyzacja zmienia prawie każdą branżę, dlatego pracownicy muszą ciągle się dokształcać, korzystając z elastycznych nowych modeli uczenia się.

 • Nadchodzi czwarta transformacja w projektowaniu budynków

  Wiceprezes firmy Autodesk Nicolas Mangon wyjaśnia cyfrową transformację związaną z centralizacją danych, automatyzacją i bliźniakami cyfrowymi.

2) Wdrożenie nowych technologii

Utrzymuj konkurencyjność, wdrażając technologie i narzędzia wspierające dotrzymywanie kroku dynamicznej transformacji cyfrowej.

 • Zobacz, jak architekci i inżynierowie zmieniają definicję współpracy zespołowej

  Dowiedz się, jak firmy przyspieszyły wprowadzanie cyfrowych narzędzi współpracy, aby z powodzeniem dostosować się do protokołów pracy zdalnej.

 • Automatyzacja rutynowych zadań to mniejsze nakłady czasu i wyższa jakość

  Zautomatyzuj procesy i połącz procesy projektowe na przestrzeni całego cyklu rozwojowego produktów, stosując kolekcję Product Design & Manufacturing Collection.

 • Informacje biznesowe z połączonych danych i zespołów

  Połącz zespoły projektowe i dane w czasie rzeczywistym, aby proaktywnie zarządzać jakością, przewidywać problemy, automatyzować zadania i redukować liczbę poprawek.

 • Dostosuj pracę zespołów projektowego i produkcyjnego w chmurze

  Łącz globalne zespoły produkcyjne, dane oraz zasoby fizyczne i cyfrowe na wszystkich etapach procesu twórczego.

3) Inwestycja w ciągłe uczenie się

Niezależnie od tego, czy jesteś indywidualnym pracownikiem, czy kierownikiem budującym zespół pracowników — ciągłe uczenie się przyniesie korzyści Tobie i Twojej firmie.

 • Dowiedz się, jak ważne z punktu widzenia dotrzymywania kroku zmianom są certyfikaty branżowe

  Samodzielne, elastyczne rozwijanie umiejętności — poprzez zdobywanie certyfikatów i zaświadczeń — zapewnia korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcom.

 • Rozwijaj karierę, korzystając ze szkoleń sprawdzonych w branży

  Określ ścieżkę edukacyjną, aby poszerzyć wiedzę i uzyskać certyfikaty firmy Autodesk informujące o doświadczeniu oraz rozwijać umiejętności skoncentrowane na przyszłości.

 • Bezpieczna przyszłość pracowników i kariery dzięki szkoleniom z zaufanego źródła

  Wyposaż pracowników w narzędzia umożliwiające stawianie czoła bieżącym wyzwaniom i wykorzystywanie możliwości jutra, biorąc udział w szkoleniach prowadzonych przez autoryzowanego partnera szkoleniowego firmy Autodesk.