Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Oprogramowanie, któremu możesz zaufać. Wybierz oryginalne oprogramowanie Autodesk.

Oryginalne oprogramowanie Autodesk

Dlaczego warto korzystać
z oryginalnego oprogramowania Autodesk?

Nielegalne oprogramowanie może zwiększać ryzyko awarii programów i narażenia na złośliwe oprogramowanie, a tym samym prowadzić do wielogodzinnych przerw w pracy.

Tylko oryginalne produkty Autodesk są objęte gwarancją i pomocą techniczną Autodesk. Kupuj oprogramowanie bezpośrednio od Autodesk lub za pośrednictwem autoryzowanego sprzedawcy, aby zapewnić sobie najwyższą wydajność i niezawodność, a jednocześnie dostęp do najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń, poprzednich wersji i innych korzyści.

Oryginalne produkty Autodesk

Oryginalne programy Autodesk

Usługa Genuine Autodesk

Zdarzyło Ci się zobaczyć powiadomienie z usługi Genuine Autodesk? Jest to usługa sprawdzająca obecność niektórych typów nielegalnie używanego oprogramowania Autodesk.

Zarządzanie zasobami oprogramowania (SAM)

Dzięki najlepszym praktykom zarządzania zasobami oprogramowania (SAM) możesz mieć pewność, że posiadasz właściwą liczbę licencji, aby nie marnować pieniędzy na niepotrzebne produkty.

Sprawdź swoje licencje

Ten program ułatwia ocenę stopnia wykorzystania oprogramowania Autodesk
i sprawdzanie zgodności
z umowami licencyjnymi Autodesk. Klienci wybrani do udziału w programie otrzymają powiadomienie
i instrukcje pocztą elektroniczną lub listownie. Autodesk może także kontaktować się z takimi klientami w celu przeprowadzenia kontroli licencji.

Pomóż zapobiegać piractwu
i naruszaniu warunków licencji

Nietrudno o nieświadome zakupienie lub użytkowanie nielegalnego oprogramowania. Nieautoryzowani sprzedawcy mogą sprzedawać nielegalne oprogramowanie po znacznie niższych cenach, wystawiać je w serwisach aukcyjnych lub dołączać do sprzętu komputerowego.

Chroń siebie i innych — dowiedz się więcej o tej ważnej kwestii oraz zgłaszaj naruszenia warunków licencji i wszelkie witryny internetowe, które podejrzewasz o sprzedawanie lub dystrybucję nieważnych produktów Autodesk.

Często zadawane pytania

Uzyskaj odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące naszych programów, ochrony przed nielegalnym oprogramowaniem i wielu innych tematów.

Zobacz często zadawane pytania