OPROGRAMOWANIE, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ. WYBIERZ ORYGINALNE OPROGRAMOWANIE AUTODESK.

ORYGINALNE OPROGRAMOWANIE AUTODESK

Dlaczego warto korzystać z oryginalnego oprogramowania Autodesk?

Nielegalne oprogramowanie może zwiększać ryzyko awarii programów i narażenia na złośliwe oprogramowanie, a tym samym prowadzić do wielogodzinnych przerw w pracy.

Tylko oryginalne produkty Autodesk są objęte gwarancją i pomocą techniczną Autodesk. Kupuj oprogramowanie bezpośrednio od Autodesk lub za pośrednictwem autoryzowanego sprzedawcy, aby zapewnić sobie najwyższą wydajność i niezawodność, a jednocześnie dostęp do najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń, poprzednich wersji i innych korzyści.

Oryginalne produkty Autodesk

Oryginalne programy Autodesk

  • Usługa Genuine Autodesk

    Zdarzyło Ci się zobaczyć powiadomienie z usługi Genuine Autodesk? Jest to usługa sprawdzająca obecność niektórych typów nielegalnie używanego oprogramowania Autodesk.

  • Zarządzanie zasobami oprogramowania (SAM)

    Dzięki najlepszym praktykom zarządzania zasobami oprogramowania (SAM) możesz mieć pewność, że posiadasz właściwą liczbę licencji, aby nie marnować pieniędzy na niepotrzebne produkty.

  • Sprawdź swoje licencje

    Ten program ułatwia ocenę stopnia wykorzystania oprogramowania Autodesk i sprawdzanie zgodności z umowami licencyjnymi Autodesk. Klienci wybrani do udziału w programie otrzymają powiadomienie i instrukcje pocztą elektroniczną lub listownie. Autodesk może także kontaktować się z takimi klientami w celu przeprowadzenia kontroli licencji.

Pomóż zapobiegać piractwu i naruszaniu warunków licencji

Nietrudno o nieświadome zakupienie lub użytkowanie nielegalnego oprogramowania. Nieautoryzowani sprzedawcy mogą sprzedawać nielegalne oprogramowanie po znacznie niższych cenach, wystawiać je w serwisach aukcyjnych lub dołączać do sprzętu komputerowego.

Chroń siebie i innych — dowiedz się więcej o tej ważnej kwestii oraz zgłaszaj naruszenia warunków licencji i wszelkie witryny internetowe, które podejrzewasz o sprzedawanie lub dystrybucję nieważnych produktów Autodesk.

Często zadawane pytania

Uzyskaj odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące naszych programów, ochrony przed nielegalnym oprogramowaniem i wielu innych tematów.