POLSKA // WARSZAWA // 25.05.2021

Dash Dot Creations – reklamy, gry, efekty specjalne

Wrocławskie studio animacji optymalizuje prace dzięki wykorzystaniu kolekcji Autodesk Media & Entertainment

Dash Dot Creations to studio animacji i post-produkcji z Wrocławia. Firma działa od 12 lat, zespół liczy ponad 20 osób. Firma specjalizuje się w tworzeniu grafik i animacji na potrzeby reklam, gier komputerowych i efektów wizualnych do filmów.

Z powodzeniem realizujemy projekty dla wielu uznanych klientów, przy produkcjach, które stanowiły kamienie milowe dla całej branży, takich jak Wiedźmin, Dying Light, The Medium, This War of Mine.” – mówi Mariusz Radomski, CEO, Dash Dot Creations.

  • Dash Dot Creations podjął decyzję o zastosowaniu kolekcji Autodesk Media & Entertainment łączącej różne narzędzia.

    Praca dla klientów zarówno z rynku reklamy jak i gier wymaga od nas elastyczności i sprawnych procesów wewnętrznych. Kolekcja Autodesk Media & Entertainment umożliwia nam efektywne zarządzanie procesem planowania i produkcji niezależnie od potrzebnych narzędzi.” – ocenia Mariusz Radomski, CEO, Dash Dot Creations.

Kluczowym elementem podczas planowania projektu jest to aby transfer miedzy tymi programami przebiegał bardzo płynnie, sprawnie i bezawaryjnie.

Tylko wtedy kiedy to działa jesteśmy w stanie się skupić na kreatywności i na jakości projektu. Zajmujemy się animacją, modelowaniem, symulacją zarówno fizyki cieczy, dymu, tworzeniem włosów, symulacją ciuchów i potrzebujemy narzędzi które są w stanie udźwignąć ten cały zakres, dlatego oprogramowanie Autodesk, gdzie mamy Maya, 3ds Max pozwala nam na realizację projektu” mówi Łukasz Kubiński, dyrektor artystyczny, Dash Dot Creations.

Media - Kontakt

Dorota Sapija

Omega Communication

dsapija@communication.pl
tel. 22 854 16 39, 608 03 84 01

Sylwia Rudzka

Omega Communication

srudzka@communication.pl
tel. 728 433 401

Informacje o Autodesk

Autodesk

Tworzymy oprogramowanie dla tych, którzy tworzą

Autodesk pomaga wymyślać, projektować i tworzyć lepszy świat. Zarówno projektanci, inżynierowie architekci, jak również graficy, studenci oraz pasjonaci wykorzystują oprogramowanie Autodesk w celu wyzwalania kreatywności i rozwiązywania wyzwań projektowych.