• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Warszawa // 24 stycznia 2012

Second Shot – specjalna oferta dla projektantów w ramach Programu Certyfikacji Autodesk

Banner image credits

Bezpłatne egzaminy na poziomie Associate i Professional dla wszystkich, którzy nie zdali za pierwszym razem

Firma KnowledgePoint – dystrybutor oraz dostawca materiałów szkoleniowych Autodesk przedstawiła ofertę – Second Shot w ramach Programu Certyfikacji Autodesk. Każdy kto przystąpi do egzaminu Autodesk Associate lub Autodesk Professional lecz go nie zda, będzie mógł bezpłatne go powtórzyć. Oferta przeznaczona jest także dla wszystkich projektantów, którzy nie zaliczyli egzaminu, podczas Autodesk Open Doors Certification Day odbywającego się w październiku 2011 roku.

Oferta „Second Shot” trwa od 1 grudnia do 31 stycznia 2012 r. Do tej pory cieszy się ogromnym zainteresowaniem – aż o 50% więcej Autoryzowanych Centów Szkoleniowych Autodesk , w porównaniu z pierwszą letnią edycją Second Shot, zgłosiło się do udziału w drugiej zimowej edycji.

„Inicjatywa ta stanowi ważny element strategii Autodesk – wsparcie projektantów ze wszystkich sektorów rynku. Pragniemy, aby poprzez zdobyte Certyfikaty mieli oni możliwość  potwierdzenia swoich umiejętności oraz standardów zawodowych” – powiedział Graeme Phillips, Autodesk Program Manager EMEA, KnowledgePoint.

Oferta Second Shot upoważnia osobę do jednorazowego bezpłatnego egzaminu na dany poziom (Associate i Professional)  w ramach dostępnych miejsc. Wszyscy zainteresowani skorzystaniem z oferty mogą skontaktować się z lokalnym Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk  http://www.autodesk.pl/adsk/servlet/partner/search?siteID=553660&id=15873737

Informacje o KnowledgePoint

KnowledgePoint jest dostawcą specjalistycznych usług IT w  obszarze szkoleń i uczenia się, oferującym dystrybucję i logistykę, oraz wsparcie operacyjno-marketingowe dla wielu największych korporacji IT. KownledgePoint jako wieloletni dostawca usług dla Autodesk Learning działa na całym obszarze EMEA. Jest dystrybutorem programu Professional Certification.

Informacje o Autodesk

Autodesk, Inc. jest jednym z liderów na rynku oprogramowania do projektowania 3D, konstruowania  i rozrywki. Klienci z branży przemysłowej, architektonicznej, budowlanej, konstrukcyjnej oraz sektorów mediów i rozrywki – w tym ostatnich 16 laureatów Oskara za najlepsze efekty wizualne – używają programów Autodesk do projektowania, wizualizacji i symulacji swoich pomysłów. Od wprowadzenia na rynek programu AutoCAD w 1982 roku firma Autodesk nieustannie rozwija swoją ofertę nowoczesnego oprogramowania na rynki całego świata. Dodatkowe informacje o firmie Autodesk można uzyskać z witryny www.autodesk.comwww.autodesk.pl

Media Contact

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.