• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Warszawa // 18 kwietnia 2012

Wyznaczaj kierunki - seminaria Autodesk 2013 w Twojej okolicy

Banner image credits

Najnowsza rodzina rozwiązań Autodesk 2013 dla architektury, budownictwa oraz infrastruktury w pokazach na żywo

Autodesk wraz z Autoryzowanymi Partnerami organizuje szereg bezpłatnych seminariów poświęconych najnowszemu oprogramowaniu Autodesk w wersji  2013 do modelowania informacji o budynku (BIM). Udoskonalone pakiety Design Suites oferują specjalistom z branży architektoniczno – budowlanej, z sektora infrastruktury oraz profesjonalistom projektującym zakłady produkcyjne i instalacje przemysłowe, kompleksowy zestaw narzędzi zapewniających realizację pełnego zakresu zadań projektowych.

Pierwsze seminaria dla branży architektoniczno – budowlanej rozpoczną się  już w kwietniu i będą odbywały się na terenie całego kraju,  m.in. w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu, a także online. Spotkania będą okazją do zapoznania się z funkcjonalnością nowych rozwiązań Autodesk na żywo, z najnowszymi trendami w zakresie modelowania informacji o budynku oraz do indywidualnych konsultacji z ekspertami. Charakter i zakres tematyczny spotkań będzie zróżnicowany - dostosowany do oczekiwań architektów, konstruktorów, jak i specjalistów z branży instalacyjnej oraz projektujących zakłady przemysłowe. Możliwość sprawdzenia terminu oraz zapisania się na wybrane seminarium na stronie http://pl.event-publisher.autodesk-service.com/search/global-launch

 „Co roku pokaz nowej serii rozwiązań cieszy się dużym zainteresowaniem. W ubiegłym roku w spotkaniach tego typu wzięło udział kilka tysięcy  architektów, konstruktorów i instalatorów z całej Polski” – mówi Grażyna Kołodziejek, marketing manager Autodesk. „Oferta tegorocznych seminariów jest bardzo atrakcyjna i zróżnicowana - przygotowana z myślą o wszystkich użytkownikach, którzy w oparciu o najnowsze pakiety Autodesk dla architektury i budownictwa, chcą sprostać współczesnym wyzwaniom biznesowym”.

Premiera najnowszych wersji rozwiązań Autodesk dla poszczególnych branż odbyła się pod koniec marca br. Nowości w obrębie pakietów Autodesk Building Design Suite 2013, Autodesk Infrastructure Design Suite 2013 oraz Autodesk Plant Design Suite 2013 wraz z usługami opartymi o przetwarzanie w chmurze umożliwiają efektywniejsze projektowanie w  oparciu o modelowanie informacji o budynku, ulepszoną współpracę zespołową, dostęp do informacji z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Oferta Autodesk w postaci pakietów i usług 2013 pozwala zwiększyć wydajność, zaoszczędzić czas i pieniądze.

Informacje o Autodesk

Autodesk, Inc. jest jednym z liderów na rynku oprogramowania do projektowania 3D, konstruowania  i rozrywki. Klienci z branży przemysłowej, architektonicznej, budowlanej, konstrukcyjnej oraz sektorów mediów i rozrywki – w tym ostatnich 17 laureatów Oskara za najlepsze efekty wizualne – używają programów Autodesk do projektowania, wizualizacji i symulacji swoich pomysłów. Od wprowadzenia na rynek programu AutoCAD w 1982 roku firma Autodesk nieustannie rozwija swoją ofertę nowoczesnego oprogramowania na rynki całego świata. Dodatkowe informacje o firmie Autodesk można uzyskać z witryny www.autodesk.comwww.autodesk.pl

Media Contact

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.