• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Warszawa // 18 lipca 2012

Najnowsze pakiety Autodesk Design Suite 2013 dla przemysłu już po polsku!

Banner image credits

Najnowsze pakiety Autodesk Design Suite 2013 dla przemysłu już po polsku!

Dostępne są już polskie wersje pakietów Autodesk Product Design Suite 2013 oraz Autodesk Factory Design Suite 2013 obejmujących szereg wyspecjalizowanych narzędzi dla firm z różnych sektorów przemysłu związanych z projektowaniem, produkcją oraz zarządzaniem. Udoskonalone pakiety rozwiązań Autodesk umożliwiają sprawne projektowanie innowacyjnych produktów oraz szybsze reagowanie na zmieniające się wymagania rynku, na każdym etapie tworzenia produktu. 

„Nasi klienci poszukują dedykowanych rozwiązań odpowiadających na ich specyficzne potrzeby. W przypadku rozwiązań projektowych ważnym elementem staje się przyspieszenie i podniesienie jakości procesu projektowego, a tym samym skrócenie czasu i obniżenie kosztów opracowywania i wprowadzania produktów na rynek. Najnowsze pakiety rozwiązań Autodesk dla przemysłu, które dostępne są już w języku polskim pozwalają sprostać tym założeniom” – podkreśla Andrzej Poćwierz, menadżer ds. rozwiązań Autodesk dla przemysłu.

Autodesk Product Design Suite 2013 – co nowego?

Pakiet Autodesk Product Design Suite dzięki ulepszonym narzędziom do projektowania, wizualizacji i symulacji, umożliwia sprawne tworzenie cyfrowych prototypów oraz wprowadzanie do projektu elementów innowacyjnych. W zależności od potrzeb dostępny jest w trzech wersjach: Standard, Premium i Ultimate. Nowości w ramach pakietu Autodesk Product Design Suite 2013 obejmują:

  • Dodanie Autodesk Inventor do wersji Standard, które umożliwia projektowanie 3D i cyfrowe prototypowanie oraz bogactwo funkcji pozwalających m.in. na optymalizację projektowania i produkcji.
  • DodanieAutoCAD Electrical i Autodesk Inventor Routed Systems do wersji Premium i Ultimate, co stanowi kompletny, zintegrowany systemem elektromechaniczny, który pozwala zaprojektować pełen produkt wraz z pełnym orurowaniem i systemem hydraulicznym.
  • Dodanie Autodesk Navisworks Simulate do wersji Premium i Ultimate, co zapewnia zintegrowane procesy robocze z zakresu elektromechaniki, nanoszenia komentarzy i tworzenia wizualizacji.

Autodesk Factory Design Suite 2013 – co nowego?

Rozwiązania zawarte w pakiecie umożliwiają projektowanie i optymalizację planów zakładów produkcyjnych dzięki stworzeniu cyfrowego modelu zakładu. Pakiet rozszerza możliwości AutoCAD i Autodesk Inventor o dodatkowe narzędzia do planowania i optymalizacji linii produkcyjnych, nowe biblioteki maszyn przechowywane w chmurze oraz o narzędzia do wizualizacji i analizy, które zwiększają dokładność i wydajność projektowania oraz usprawniają komunikację. Przykładowo synchronizacja jeden do jednego między rysunkami 2D z AutoCAD a 3D z Autodesk Inventor oznacza, że zmiany wprowadzone na rysunku w AutoCADzie zostaną uwzględnione na modelu w Inventorze i na odwrót. Dwukierunkowy przepływ danych zapewnia długoletnim użytkownikom programu AutoCAD znajomy, łatwy w obsłudze proces tworzenia układów 2D i 3D, zwiększając dokładność i efektywność. Pakiet dostępny jest w wersji Standard, Premium i Ultimate.

Pakiety projektowe Suite 2013 zintegrowane są z Autodesk 360 - rozwiązaniem nowej generacji, opartym o przetwarzanie w chmurze - usprawniającym pracę nad projektem. Zasoby znajdujące się w chmurze mogą być bowiem wymieniane, a także ponownie używane. Pakiety współdziałają także z najnowszą wersją Autodesk Vault – rozwiązaniem do zarządzania danymi, umożliwiającym sprawne zarządzanie i śledzenie danych CAD, generowanie zestawień materiałowych (BOM) oraz modyfikowanie procesów zmian.

Dostępność

Polskie wersje najnowszych rozwiązań dostępne są u Autoryzowanych Partnerów Autodesk. Szczegóły na www.autodesk.pl/partnerzy.

Informacje o Autodesk

Autodesk, Inc. jest jednym z liderów na rynku oprogramowania do projektowania 3D, konstruowania i rozrywki. Klienci z branży przemysłowej, architektonicznej, budowlanej, konstrukcyjnej oraz sektorów mediów i rozrywki – w tym ostatnich 17 laureatów Oskara za najlepsze efekty wizualne – używają programów Autodesk do projektowania, wizualizacji i symulacji swoich pomysłów. Od wprowadzenia na rynek programu AutoCAD w 1982 roku firma Autodesk nieustannie rozwija swoją ofertę nowoczesnego oprogramowania na rynki całego świata. Dodatkowe informacje o firmie Autodesk można uzyskać z witryny www.autodesk.comwww.autodesk.pl

Media Contact

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.