• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Warszawa // 30 lipca 2012

Zmiany w kanale partnerskim: Autoryzowani Partnerzy Autodesk rozpoczynają sprzedaż pakietów Suites, subskrypcji oraz rozwiązań opartych o przetwarzanie w chmurze

Banner image credits

Globalna Sieć Partnerska rozpoczyna sprzedaż rozwiązań Autodesk do projektowania 3D oraz rozwiązań Autodesk 360 opartych o przetwarzanie w chmurze

Autodesk, Inc. (NASDAQ:ADSK) rozbudowuje Program Partnerski Autodesk, aby umożliwić swoim partnerom sprzedaż pakietów Autodesk Design Suites, usług Autodesk 360 i subskrypcji Autodesk.

Po raz pierwszy Autoryzowani Partnerzy Autodesk będą w stanie zaoferować klientom pełne portfolio rozwiązań Autodesk do projektowania 3D oraz pomoc w wyborze i dostosowaniu ich do indywidualnych potrzeb. Dzięki rozszerzeniu oferowanych usług o doradztwo, szkolenia techniczne i wsparcie, Autoryzowani Partnerzy Autodesk będą teraz mogli zaoferować kompleksowe narzędzia i usługi.

„Potrzeby klientów i trendy projektowe zmieniają się w szybkim tempie. Autodesk zapewnia swoim partnerom narzędzia, szkolenia i zasoby, dzięki którym są w stanie pomóc swoim klientom w pełni wykorzystać najnowsze technologie do projektowania 3D”, powiedział Bill Griffin, wiceprezes Worldwide Channel Sales Autodesk. „Nigdy wcześniej nasi partnerzy nie mieli do dyspozycji pełnego portfolio rozwiązań Autodesk, dzięki któremu mogliby rozwijać swoją działalność i kierować swoją ofertę do klientów z branż, którymi do tej pory się nie zajmowali.”

Wraz z rozwojem programu partnerskiego, Autodesk poprawia jakość obsługi klientów i partnerów, a także oferowanych przez siebie produktów i rozwiązań. Korzyści dla Autoryzowanych Partnerów Autodesk są następujące:

Dostęp do kompletnego portfolio produktów: Partnerzy mogą zaoferować swoim klientom pełne portfolio produktów Autodesk do projektowania 3D, a także kompletne rozwiązania spełniające więcej potrzeb biznesowych niż dotychczas.

Łatwiejszy wybór parterów: Obecnie wszyscy Autoryzowani Partnerzy Autodesk korzystają z tego samego pakietu udogodnień, obejmującego wszystkie poziomy: platynowy, złoty, srebrny i brązowy. Nowy system ułatwia klientom wybór odpowiedniego partnera.

Lokalizator partnerów: Nowe internetowe narzędzie do wyszukiwania partnerów, dzięki któremu klienci są w stanie znaleźć partnera posiadającego odpowiednią wiedzę, a partnerzy mogą dzielić się najlepszymi rozwiązaniami i nawiązywać między sobą współpracę.

Usprawnione procesy biznesowe: Koordynacja na poziomie globalnym pozwala usprawnić zarządzanie relacjami z klientami oraz analizę działań marketingowych.

Usprawnione procesy biznesowe: Koordynacja na poziomie globalnym pozwala usprawnić zarządzanie relacjami z klientami oraz analizę działań marketingowych.

Nowa internetowa platforma szkoleniowa: Ulepszony internetowy program szkoleniowy Autodesk Learning Central obejmuje narzędzia i szkolenia, dzięki którym partnerzy mogą rozwijać swoją wiedzę.

Informacje o Autodesk

Autodesk, Inc. jest jednym z liderów na rynku oprogramowania do projektowania 3D, konstruowania i rozrywki. Klienci z branży przemysłowej, architektonicznej, budowlanej, konstrukcyjnej oraz sektorów mediów i rozrywki - w tym ostatnich 17 laureatów Oskara za najlepsze efekty wizualne - używają programów Autodesk do projektowania, wizualizacji i symulacji swoich pomysłów. Od wprowadzenia na rynek programu AutoCAD w 1982 roku firma Autodesk nieustannie rozwija swoją ofertę nowoczesnego oprogramowania na rynki całego świata. Dodatkowe informacje o firmie Autodesk można uzyskać z witryny www.autodesk.com.

Media Contact

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.