• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Warszawa // 10 sierpnia 2012

Zaprezentuj swój projekt w Sali Innowacji podczas tegorocznego Forum Autodesk!

Banner image credits

Szansa dla studentów i młodych projektantów na promowanie swoich pomysłów

29 października w Warszawie odbędzie się ogólnopolskie Forum Autodesk – Wyznaczaj Kierunki. Impreza skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych rozwiązaniami Autodesk – architektów, konstruktorów, inżynierów, projektantów związanych z różnymi sektorami przemysłu, a także grafików i twórców animacji.

Jedną z inicjatyw tegorocznego Forum Autodesk będzie „Sala innowacji” - miejsce prezentacji ciekawych projektów zrealizowanych w oprogramowaniu Autodesk. Uczestnicy, przede wszystkim studenci, młodzi projektanci oraz firmy wchodzące z nowymi produktami, będą mogli zaprezentować swoje prace szerokiemu audytorium osób uczestniczących w Forum. Jest to nie tylko okazja do podzielenia się swoimi innowacyjnymi pomysłami, ale przede wszystkim możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych, a dla studentów budowania pozycji na rynku pracy.

W Forum Autodesk weźmie udział ponad 400 osób – pracowników czołowych polskich przedsiębiorstw produkcyjnych i biur architektonicznych, ekspertów z branży, gości zagranicznych, przedstawicieli środowisk naukowych oraz mediów.

„Forum Autodesk jest wartościową platformą wymiany opinii, doświadczeń oraz doskonałą okazją do spotkań i nawiązywania nowych kontaktów. Poprzez ideę „Sali innowacji” Autodesk chce promować także młodych projektantów i twórców, którzy zaskakują oryginalnymi projektami, kreując nową rzeczywistość przy użyciu najnowszych technologii projektowych” – powiedział Wojciech Jędrzejczak, dyrektor zarządzający polskiego oddziału Autodesk.

Szczegóły dostępne są na stronie www.autodesk.pl/spolecznosc/forum-autodesk-sala-innowacji.

Informacje o Autodesk

Autodesk, Inc. jest jednym z liderów na rynku oprogramowania do projektowania 3D, konstruowania i rozrywki. Klienci z branży przemysłowej, architektonicznej, budowlanej, konstrukcyjnej oraz sektorów mediów i rozrywki – w tym ostatnich 17 laureatów Oskara za najlepsze efekty wizualne – używają programów Autodesk do projektowania, wizualizacji i symulacji swoich pomysłów. Od wprowadzenia na rynek programu AutoCAD w 1982 roku firma Autodesk nieustannie rozwija swoją ofertę nowoczesnego oprogramowania na rynki całego świata. Dodatkowe informacje o firmie Autodesk można uzyskać z witryny www.autodesk.com, www.autodesk.pl

Media Contact

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.