• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Warszawa // 31 marca 2014

Najnowsze pakiety Autodesk Design Suite 2015 zapewniają niespotykane dotąd możliwości

Banner image credits

Nowości obejmują: rozszerzone portfolio oprogramowania i jego ścisłą integrację z Autodesk 360, ulepszony AutoCAD, elastyczne i dogodne opcje subskrypcji

Autodesk wprowadził na rynek najnowsze pakiety Autodesk Design Suite 2015, ściśle zintegrowane z usługami w chmurze Autodesk 360. Dzięki temu niektóre symulacje, analizy oraz inne czynności mogą być wykonywane przy pomocy jednego kliknięcia.

Każdy pakiet Autodesk Design Suite 2015 zawiera AutoCAD 2015 – najbardziej zaawansowaną wersję z dotychczasowych. Nowy interfejs i ulepszone narzędzia zwiększające wydajność pracy umożliwiają osiąganie nowych standardów projektowania i tworzenia dokumentacji. Ponadto, subskrypcja Autodesk pozwala klientom działać elastycznie, oferując wszechstronne i dogodne sposoby korzystania z narzędzi, zawsze gdy są potrzebne. Subskrypcja Autodesk pozwala maksymalnie wykorzystać inwestycję w oprogramowanie Autodesk, zarówno teraz, jak i w przyszłości, gdyż zapewnia stały dostęp do aktualizacji oprogramowania oraz usług i wsparcia.

„Każda osoba związana z projektowaniem i tworzeniem produktów, nie tylko projektanci i inżynierowie, znajdzie coś dla siebie w najnowszych pakietach Autodesk” - powiedział Amar Hanspal, senior vice president of platform products, Autodesk. „Użytkownicy dostrzegą różnicę od razu – o wiele łatwiej będzie im się projektowało przy wykorzystaniu pakietów Autodesk Design Suite 2015.”

Ulepszenia podnoszące wydajność pracy

Nowe funkcje i możliwości w pakietach Autodesk Product Design Suite 2015: 

  • Autodesk AutoCAD Design Suite oferuje udoskonalony interfejs i zapewnia lepszą obsługę chmur punktów, pozwalającą przenosić świat rzeczywisty do AutoCAD oraz prostsze sposoby pracy z mapami online i innymi informacjami o lokalizacjach geograficznych.
  • Autodesk Building Design Suite zapewnia lepszą integrację z BIM 360, udoskonalenie edycji chmur punktów oraz szereg usprawnień funkcjonalności dla Autodesk Revit, w tym nowy styl wizualizacyjny „sketchy lines”, udoskonalony edytor rodzin, a także możliwość umieszczania plików graficznych w zestawieniach, rozszerzoną funkcjonalność linii ukrytych i wiele więcej.
  • Autodesk Factory Design Suite umożliwia łatwiejsze przechodzenie z dwuwymiarowych rysunków w AutoCAD do trójwymiarowych układów zakładów produkcyjnych, ułatwione wykorzystanie klasycznych procesów projektowych, obsługę chmur punktów do uchwycenia bieżącego stanu zakładu, rozszerzone wykorzystanie danych Factory Design oraz ulepszenia aplikacji Factory Design Mobile.
  • Autodesk Infrastructure Design Suite wprowadza szereg istotnych ulepszeń programu AutoCAD Civil 3D, w tym ulepszony interfejs użytkownika, większą swobodę w modelowaniu korytarzy, sprawniejsze tworzenie układów profili, lepsze kreślenie rysunków wykonawczych i prostsze sposoby tworzenia nietypowych podzespołów.
  • Autodesk Plant Design Suite wprowadza znaczące ulepszenia programu AutoCAD Plant 3D, w tym obsługę środka ciężkości, zestawień materiałowych (BOM), modelowania z wykorzystaniem odcinków rur o stałej długości, rysowania schematów orurowania i oprzyrządowania (P&ID), a także usprawnienia tworzenia rysunków izometrycznych.
  • Autodesk Product Design Suite wprowadza wyjątkowe możliwości modelowania swobodnego, nowy sposób obsługi i ulepszenia związane z wydajnością projektowania. 

Konkretne funkcje i możliwości uzależnione są od wersji (Standard, Premium, Ultimate) każdego z pakietów. Szczegółowe informacje o najnowszych pakietach Autodesk Design Suite 2015 dla klientów z branży produkcyjnej, architektoniczno-budowlanej, infrastrukturalnej oraz naftowo-gazowej można znaleźć na blogu In the Fold Autodesk

Usługi w chmurze dostępne za jednym kliknięciem

Klienci z branży architektoniczno – budowlanej, konstrukcyjnej, infrastrukturalnej mogą spodziewać się poprawy wydajności pracy dzięki dostępności, za jednym kliknięciem, BIM 360 - oprogramowania do modelowania informacji o budynkach (BIM) w chmurze. Z kolei Autodesk InfraWorks 360, oferujący inżynierom lądowym dodatkowe usługi w chmurze, posiada nowy interfejs użytkownika, obsługuje więcej formatów danych, zawiera ulepszenia dla Roadway Design for InfraWorks 360 oraz nową aplikację Bridge Design for InfraWorks 360. Pakiety Autodesk dla tych branż są w pełni zintegrowane z usługą Autodesk 360 Rendering wykorzystującą praktycznie nieskończoną moc obliczeniową chmury do sprawnego tworzenia odwzorowań wysokiej rozdzielczości. 

Klienci z branży produkcyjnej zyskują łatwy dostęp do nowej usługi w chmurze, jaką jest Process Analysis 360, pozwalającej inżynierom i projektantom systemów modelować, analizować i optymalizować procesy produkcyjne. Owa dostępność – w powiązaniu z innymi ulepszeniami i rozszerzeniami – eliminuje „bariery wejścia”, umożliwiając projektowanie i konstruowanie każdemu.

Klienci z branży architektoniczno – budowlanej, konstrukcyjnej, infrastrukturalnej mogą spodziewać się poprawy wydajności pracy dzięki dostępności, za jednym kliknięciem, BIM 360 - oprogramowania do modelowania informacji o budynkach (BIM) w chmurze. Z kolei Autodesk InfraWorks 360, oferujący inżynierom lądowym dodatkowe usługi w chmurze, posiada nowy interfejs użytkownika, obsługuje więcej formatów danych, zawiera ulepszenia dla Roadway Design for InfraWorks 360 oraz nową aplikację Bridge Design for InfraWorks 360. Pakiety Autodesk dla tych branż są w pełni zintegrowane z usługą Autodesk 360 Rendering wykorzystującą praktycznie nieskończoną moc obliczeniową chmury do sprawnego tworzenia odwzorowań wysokiej rozdzielczości. 

„Jedną z moich ulubionych możliwości usług chmurowych jest dostęp do Green Building Studio” – powiedział Andrew Watkins, associate principal, Ayers Saint Gross Architects. „Architektom znacznie bardziej odpowiada przeprowadzanie analiz energetycznych na wczesnych etapach procesu projektowania, tak aby nawet na etapie wstępnej koncepcji móc analizować szereg wersji budynku prosto z Revita w chmurze i uzyskać natychmiast konkretne dane pozwalające podejmować decyzje projektowe w oparciu o zapotrzebowanie energetyczne budynku przez cały okres jego użytkowania. To jest dla nas jedna z największych korzyści z chmury.”

Dostęp do oprogramowania Autodesk nie był dotychczas tak prosty

Subskrypcja Autodesk umożliwia klientom dogodny, nowoczesny i elastyczny sposób nabycia oprogramowania i uzyskania dostępu do usług potrzebnych do rozwijania działalności, zaś nowe opcje zakupu umożliwiają wybór optymalnej opcji odpowiadającej bieżącym możliwościom finansowym i projektowym.

„Podoba nam się program subskrypcji Autodesk, ponieważ zapewnia nam przewidywalność i stabilność, upraszcza zarządzanie licencjami i daje nam dużą swobodę” – stwierdził Gene Evans, administrator subskrypcji Autodesk w amerykańskiej firmie Woolpert. „Ponadto, rozszerzanie subskrypcji nie wymaga specjalnych zabiegów. Co roku budżetujemy stałą kwotę, łatwo nam przewidzieć koszty, a oprogramowanie możemy aktualizować w dowolnej chwili. Subskrypcje pozwalają nam także wypróbowywać usługi w chmurze i oceniać, gdzie dla firmy będą korzystne, a potem podejmować bardziej świadome decyzje. Subskrypcja jest dla nas jedynym rozwiązaniem.”

Klienci korzystający z subskrypcji Autodesk zyskują dostęp do najnowszych wersji oprogramowania Autodesk, do usług w chmurze, a także pomocy technicznej. Do wyboru mają trzy opcje subskrypcji:

Subskrypcja Maintenanceto najbardziej ekonomiczny sposób utrzymywania i maksymalizacji długoterminowej inwestycji w zakup oprogramowania i usług Autodesk.

Subskrypcja Desktop oferuje taryfy typu „pay-as-you-go”, czyli wynajem oprogramowania. Klienci mają do wyboru opłaty miesięczne, kwartalne i roczne za korzystanie z pakietów Autodesk Design Suite i Creation Suite, mogą także wynajmować poszczególne programy.

Subskrypcja Cloud Service może mieć ogromny wpływ na sposób pracy klientów. Szeroka gama usług świadczonych w chmurze zapewnia dostęp do praktycznie nieograniczonej mocy obliczeniowej, co może znacząco skrócić czas potrzebny na realizację wizualizacji i symulacji, jednocześnie zwiększając wydajność pracy, mobilność i możliwości współpracy.

Do AutoCAD 2015, będącego elementem wszystkich pakietów Autodesk Design 2015, zostało wprowadzone najwięcej znaczących zmian w ciągu ponad dziesięciu ostatnich lat.

Dostępność

Pakiety Autodesk Design Suite 2015 są już dostępne. Ich dostępność zróżnicowana jest w zależności od kraju. Szczegółowe informacje i opcje zakupu można znaleźć na http://www.autodesk.pl/subscription

Informacje o Autodesk

Autodesk pomaga wymyślać, projektować i tworzyć lepszy świat. Zarówno projektanci, inżynierowie architekci, jak również graficy, studenci oraz pasjonaci wykorzystują oprogramowanie Autodesk w celu wyzwalania kreatywności i rozwiązywania wyzwań projektowych. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.autodesk.pl

© 2014 Autodesk, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Media Contact

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.