• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Warszawa // 15 lipca 2014

Cyfrowe prototypowanie na wyciągnięcie ręki!

Banner image credits

Najnowsze narzędzia Autodesk dla przemysłu dostępne po polsku

Pakiety Autodesk Design Suite 2015 obejmujące narzędzia do cyfrowego prototypowania są już dostępne w polskiej wersji językowej. Najnowsze wersje Autodesk Product Design Suite (PrDS), Autodesk Factory Design Suite (FDS), a także rozwiązań do zarządzania danymi projektowymi oraz przeprowadzania symulacji zostały ulepszone pod kątem zwiększenia wydajności pracy, a tym samym osiągnięcia nowych standardów w zakresie projektowania i tworzenia dokumentacji.

„Dostosowanie rozwiązań inżynierskich do potrzeb biznesowych firm produkcyjnych i uzyskanie korzyści praktycznie od pierwszego dnia – to główne potrzeby klientów wykorzystujących rozwiązania Autodesk do cyfrowego prototypowania. Nasze najnowsze kompleksowe portfolio dla przemysłu dostępne jest już w języku polskim” – mówi Andrzej Poćwierz, menadżer ds. rozwiązań Autodesk dla przemysłu.

Portfolio rozwiązań Autodesk 2015 dla przemysłu jest zintegrowane z usługami w chmurze Autodesk 360, dzięki czemu niektóre symulacje czy wizualizacje mogą być wykonywane dużo szybciej, przy pomocy jednego kliknięcie, zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i poprzez urządzenia przenośne. Dodatkowo firmy z branży produkcyjnej zyskują łatwy dostęp do nowej usługi w chmurze, jaką jest Process Analysis 360, pozwalającej inżynierom i projektantom systemów modelować, analizować i optymalizować procesy produkcyjne. Owa dostępność – w powiązaniu z innymi ulepszeniami i rozszerzeniami – eliminuje „bariery wejścia”, umożliwiając każdemu projektowanie i konstruowanie lepszych produktów. 

Inżynierowie działający w różnych sektorach przemysłu mają możliwość wyboru pakietów w dostosowanych do swoich potrzeb wersjach – Standard (tylko FDS), Ultimate oraz Premium (FDS i PrDS). Oba pakiety zawierają ulepszoną wersję Autodesk Inventor, która wprowadza nowe dodatki do środowiska modelowania 3D oraz narzędzia do bezpośredniej edycji i modelowania, tworzenia powierzchni swobodnych i szybszych sposobów na modyfikowanie i tworzenie szkiców.

Rozwiązania Autodesk do cyfrowego prototypowania są wykorzystywane przez polskich producentów reprezentujących różne gałęzie przemysłu. 

Autodesk Product Design Suite – co nowego

Pakiet Autodesk Product Design Suite w wersji 2015 zawiera ulepszoną wersję Autodesk Inventor oraz nowe narzędzia znacząco ułatwiające modelowanie i wizualizację 3D. Narzędzia do bezpośredniej edycji, modelowania swobodnego, tworzenia powierzchni swobodnych i szybszych sposobów na modyfikowanie i tworzenie szkicu, usprawniają proces projektowania i zwiększają wydajność pracy zarówno dla nowych, jak i zaawansowanych użytkowników.

Interaktywne samouczki do nauki Inventora zostały zaktualizowane. Uczą podstawowych operacji na szkicach i częściach oraz zespołach i rysunkach. Samouczki umożliwiają nowym użytkownikom wykonanie pełnego procesu projektowego od początku do końca i śledzenie postępów w nauce.

Autodesk Factory Design Suite - co nowego

Pakiet Autodesk Factory Design Suite 2015 umożliwia łatwiejsze przechodzenie z dwuwymiarowych rysunków w AutoCAD do trójwymiarowych układów zakładów produkcyjnych. Nowe funkcje obejmują również ułatwione wykorzystanie klasycznych procesów projektowych, obsługę chmur punktów do uchwycenia bieżącego stanu zakładu, rozszerzone wykorzystanie danych Factory Design oraz ulepszenia aplikacji Factory Design Mobile.

Dostępność

Polskie wersje najnowszych rozwiązań dostępne są u Autoryzowanych Partnerów Autodesk. Szczegóły na www.autodesk.pl/partnerzy.

Informacje o Autodesk

Autodesk pomaga wymyślać, projektować i tworzyć lepszy świat. Zarówno projektanci, inżynierowie architekci, jak również graficy, studenci oraz pasjonaci wykorzystują oprogramowanie Autodesk w celu wyzwalania kreatywności i rozwiązywania wyzwań projektowych. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.autodesk.pl

© 2014 Autodesk, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Media Contact

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.