• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Warszawa // 6 listopada 2014

Forum Autodesk 2014 – Dotknij Innowacji. Już za nami…

Banner image credits

Za nami kolejna edycja forum Autodesk. We wtorek, 4 listopada – w wyjątkowej lokalizacji, na Stadionie Narodowym w Warszawie, spotkało się ponad 500 użytkowników rozwiązań Autodesk - architektów, projektantów, konstruktorów, inżynierów, grafików, twórców animacji w branży mediów i rozrywki. W gronie uczestników nie zabrakło również ekspertów z Polski oraz zagranicy, przedstawicieli partnerów oraz mediów. 

Hasłem przewodnim tegorocznego forum była innowacyjność. Jej różnorodne oblicza były widoczne podczas trwania całej imprezy – zarówno w zakresie tematycznym poszczególnych sesji branżowych, jak również w pokazach narzędzi oraz sprzętu IT - m.in. stacji roboczych, skanerów oraz drukarek 3D. 

„Innowacje stają się kluczowym aspektem biznesu. Wykorzystując innowacyjne technologie i narzędzia projektowe polskie przedsiębiorstwa mogą tworzyć lepsze produkty, w krótszym czasie i mniejszym nakładem środków. Cieszymy się, że Autodesk jest częścią tych przemian” – podsumowuje Wojciech Jędrzejczak, dyrektor zarządzający Autodesk w Polsce.

Partnerami Forum Autodesk 2014 – Dotknij Innowacji byli:

Partnerzy Złoci: Dell, HP
Partner Srebrny: 3dConnexion
Partnerzy Brązowi: Canon, Europejski Fundusz Leasingowy, TPI – Certyfikowany Dystrybutor firmy FARO
Patroni medialni: 3dcad.pl, Architektura-Murator, automotivesuppliers.pl, Builder, cad.pl, cadpolska.pl, Industrial Monitor, Inżynier Budownictwa, Magazyn Przemysłowy, Mechanik, muratorplus.pl, Przegląd Mechaniczny, sztuka-architektury.pl, w-a.pl

Materiał video:

Informacje o Autodesk

Autodesk pomaga wymyślać, projektować i tworzyć lepszy świat. Zarówno projektanci, inżynierowie architekci, jak również graficy, studenci oraz pasjonaci wykorzystują oprogramowanie Autodesk w celu wyzwalania kreatywności i rozwiązywania wyzwań projektowych. Więcej informacji można znaleźć na www.autodesk.pl

Media Contact

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.