• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Warszawa // 24 sierpnia 2015

24 września: Przemysł: przyszłość tworzenia – Autodesk® Day 2015

Banner image credits

Sprawdź, jak sprostać potrzebom w zakresie zwiększania wydajności i konkurencyjności swojej firmy

24 września (czwartek) w Katowicach odbędzie się ogólnopolskie spotkanie Przemysł: przyszłość tworzenia – Autodesk® Day 2015. Uczestnicy dowiedzą się, m.in. jak przewidywać i wychodzić naprzeciw wyzwaniom towarzyszącym tworzeniu produktów, jak zwiększyć optymalizację produktu, jak efektywnie zarządzać dokumentacją projektową, a także w jaki sposób wykorzystywać nowe narzędzia do współpracy zespołowej. Aby zarejestrować się na konferencję wystarczy wypełnić formularz dostępny na www.autodesk.pl/mfgday2015.

„Polskie przedsiębiorstwa produkcyjne stoją przed wyzwaniami w postaci mniejszych budżetów, krótszych terminów realizacji, rosnących wymagań wobec jakości produktów. Oczekiwaniom w tym zakresie pomagają sprostać m.in. zaawansowane procesy do zarządzania i optymalizacji. Nie bez znaczenia jest również rozwój współczesnych technologii, który przyczynia się do zmiany sposobu tworzenia, użycia oraz serwisowania produktów, otwierając producentom nowe możliwości” - mówi Andrzej Poćwierz, menadżer ds. rozwiązań Autodesk dla przemysłu.

„Do udziału w konferencji zaprosiliśmy gości zagranicznych, a także przedstawicieli firm produkcyjnych z branży przemysłowej, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami. Jaka zatem będzie przyszłość tworzenia? Jak nowe technologie będą wpływały na wzrost produktywności i wydajność pracy? Odpowiedzi m.in. na te pytania będzie można znaleźć podczas wrześniowej konferencji Autodesk” – dodaje Grażyna Kołodziejek, marketing manager, Autodesk.

Konferencja będzie odbywała się w trzech blokach tematycznych. Obejmują one m.in. narzędzia do efektywnej produkcji oraz zarządzania dokumentacją, projektowanie i optymalizację linii
i zakładów produkcyjnych, narzędzia do symulacji i analiz, a także projektowanie społecznościowe.

Zapraszamy 24 września (czwartek) do angelo Hotel Katowice, od godziny 9:00. Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.
Więcej informacji na www.autodesk.pl/mfgday2015.

Partnerem konferencji Przemysł: przyszłość tworzenia – Autodesk® Day 2015 jest Dell.

Informacje o Autodesk

Autodesk pomaga wymyślać, projektować i tworzyć lepszy świat. Zarówno projektanci, inżynierowie architekci, jak również graficy, studenci oraz pasjonaci wykorzystują oprogramowanie Autodesk w celu wyzwalania kreatywności i rozwiązywania wyzwań projektowych. Więcej informacji można znaleźć na www.autodesk.pl, www.facebook.com/Autodesk.Poland

Media Contact

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.