• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Warszawa // 25 września 2015

Rusza badanie „BIM – polska perspektywa”! Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią

Banner image credits

Autodesk podjął inicjatywę opracowania badania na temat stanu obecnego i perspektyw BIM w Polsce, na tle zmian w branży architektoniczno-budowlanej. Badanie „BIM - polska perspektywa" realizowane będzie przez Millward Brown. Patronat honorowy nad nim objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP, Polska Izba Inżynierów Budownictwa oraz Polski Związek Firm Deweloperskich. Zapraszamy do udziału w badaniu internetowym i wypełnieniu ankiety.

„Polska znajduje się na początku drogi, ale podąża w dobrym kierunku, jeśli chodzi o wykorzystanie możliwości, jakie daje BIM. Mamy nadzieję, że raport ten stanie się asumptem do rynkowej debaty oraz elementem budowania świadomości BIM wśród osób i instytucji ważnych z punktu widzenia rynku architektoniczno-budowlanego, w tym inwestorów i legislatorów” – mówi Wojciech Jędrzejczak, dyrektor zarządzający Autodesk w Polsce.

Dodatkowo na Linkedin, w grupie Autodesk Polska – Społeczność, została utworzona dyskusja – poświęcona tym zagadnieniom. Zapraszamy do dzielenia się swoimi komentarzami.

Wyniki raportu zostaną ogłoszone 17 listopada podczas ogólnopolskiej konferencji, na którą można się już rejestrować.

Informacje o Autodesk

Autodesk pomaga wymyślać, projektować i tworzyć lepszy świat. Zarówno projektanci, inżynierowie architekci, jak również graficy, studenci oraz pasjonaci wykorzystują oprogramowanie Autodesk w celu wyzwalania kreatywności i rozwiązywania wyzwań projektowych. Więcej informacji można znaleźć na www.autodesk.pl, www.facebook.com/Autodesk.Poland

Media Contact

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.