• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Warszawa // 28 września 2015

Przyszłość tworzenia – jaka będzie? Podsumowanie konferencji Przemysł: przyszłość tworzenia – Autodesk® Day 2015

Banner image credits

Zagadnienia związane z wyzwaniami, jakie stoją przed przyszłym procesem produkcji były tematem przewodnim konferencji Przemysł: przyszłość tworzenia – Autodesk® Day 2015. W spotkaniu, które odbyło się 24 września w Katowicach uczestniczyło ponad 100 osób – przedstawicieli przedsiębiorstw produkcyjnych, ekspertów z branży, przedstawicieli środowisk naukowych oraz mediów.

Głównym punktem agendy, cieszącym się dużym zainteresowaniem uczestników były prezentacje dotyczące wykorzystania nowych narzędzi i technologii projektowych do zwiększenia optymalizacji i poprawy efektywności procesu wytwarzania produktów. Swoimi doświadczeniami w tym zakresie podzielili się reprezentanci firm produkcyjnych – Balma S.A., Defro, Mokate, Weiss. Na konkretnych realizacjach pokazali, jak szybciej, taniej i efektywniej można tworzyć i zarządzać całym cyklem produkcyjnym – od projektu po wdrożenie. W obszarze poprawy przyszłych procesów przemysłowych wskazano m.in. analizy i symulacje, zaawansowane narzędzia do zarządzania dokumentacją, rozwiązania do przetwarzania w chmurze oraz aplikacje mobilne. Eksperci byli zgodni, co do wymiernych korzyści w postaci obniżenia kosztów wprowadzenia produktu na rynek, szybszej implementacji nowego rozwiązania, zwiększenia wydajności pracy, indywidualnego podejścia do klienta, a także zwiększenia przewagi konkurencyjnej.

„Dziękujemy uczestnikom oraz gościom specjalnym za przybycie. Duże zainteresowanie konferencją świadczy o gotowości polskich firm produkcyjnych na wdrożenie zaawansowanych technologii, które będą miały realny wpływ na unowocześnienie wielu procesów w branży przemysłowej” - mówi Andrzej Poćwierz, menadżer ds. rozwiązań Autodesk dla przemysłu.

Już wkrótce na stronie www.autodesk.pl/mfgday2015 dostępne będą nagrania oraz prezentacje z konferencji. 

Partnerem konferencji Przemysł: przyszłość tworzenia – Autodesk® Day 2015 był Dell. 

Informacje o Autodesk

Autodesk pomaga wymyślać, projektować i tworzyć lepszy świat. Zarówno projektanci, inżynierowie architekci, jak również graficy, studenci oraz pasjonaci wykorzystują oprogramowanie Autodesk w celu wyzwalania kreatywności i rozwiązywania wyzwań projektowych. Więcej informacji można znaleźć na www.autodesk.pl, www.facebook.com/Autodesk.Poland

Media Contact

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.