• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Warszawa // 16 maja 2016

AutoCAD 2017 – nowe funkcje, nowe możliwości

Banner image credits

Autodesk udostępnił najnowszą wersję oprogramowania AutoCAD 2017. Umożliwia ona efektywniejsze i sprawniejsze projektowanie dzięki integracji rozwiązań stacjonarnych i mobilnych oraz zapewnia lepszą współpracę w zespole

Wraz z najnowszą wersją AutoCAD 2017, Autodesk udostępnił także mobilną aplikację AutoCAD 360 Pro zapewniającą użytkownikowi dostęp do projektów z dowolnego miejsca, o każdej porze.

„Spełniliśmy najważniejszą prośbę naszych klientów i w AutoCAD 2017 udostępniliśmy obsługę formatu PDF podczas importu pliku. Obecnie możliwy jest import z pliku PDF do obiektów lub podkładu do bieżącego rysunku AutoCAD – geometrii, tekstu TrueType i obrazów rastrowych. Dzięki implementacji tych funkcji użytkownik nie musi już korzystać z zewnętrznych narzędzi, ale może importować obiekty w PDF bezpośrednio do AutoCAD” – mówi Grażyna Kołodziejek, Country Marketing Manager w Autodesk.

Co nowego?

Najnowsza wersja AutoCAD 2017 zapewnia uproszczone tworzenie i edycję linii środkowych i znaczników środka. Poprawiona została także wydajność graficzna, stabilność działania grafiki 3D i wierność odtwarzania grafiki 2D i 3D.

Nowością jest Autodesk Desktop App - aplikacja dodatkowa zastępująca dotychczasowe rozwiązanie Autodesk Application Manager, pozwalająca na aktualizację i wprowadzanie najnowszych poprawek w zabezpieczeniach do wszystkich wersji AutoCAD: 2015, 2016 i 2017 działających na platformie Microsoft Windows, nie zakłócając przy tym pracy użytkownika.

Najnowszą bezpłatną 30 dniową wersję testową AutoCAD LT można pobrać ze strony Autodesk

Informacje o Autodesk

Autodesk pomaga wymyślać, projektować i tworzyć lepszy świat. Zarówno projektanci, inżynierowie architekci, jak również graficy, studenci oraz pasjonaci wykorzystują oprogramowanie Autodesk w celu wyzwalania kreatywności i rozwiązywania wyzwań projektowych. Więcej informacji można znaleźć na www.autodesk.pl, www.facebook.com/Autodesk.Poland

Media Contact

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.