• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Warszawa // 20 maja 2016

Rusza cykl bezpłatnych konferencji – Przemysł: przyszłość tworzenia – Autodesk® Roadshow 2016

Banner image credits

Autodesk wraz z Partnerami zaprasza do udziału w cyklu konferencji „Przemysł: przyszłość tworzenia – Autodesk® Road Show 2016”, które odbędą się w Gdańsku (8 czerwca), Kielcach (14 czerwca), Poznaniu (15 czerwca), Krakowie (16 czerwca) oraz Katowicach (21 czerwca). Uczestnicy dowiedzą się, m.in. jak zwiększać efektywność dzięki narzędziom współpracy zespołowej, jak wydajnie zarządzać dokumentacją projektową, a także jak optymalizować produkt. Aby zarejestrować się na konferencję wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie Autodesk.

„Rozwój współczesnych technologii zmienia sposób podejścia do procesu projektowania, a następnie wytwarzania i serwisowania produktów. Rewolucja przemysłowa stała się faktem, otwierając producentom nowe możliwości w postaci zaawansowanych narzędzi do zarządzania, współpracy oraz optymalizacji. Polskie przedsiębiorstwa są w większości otwarte na implementację nowych rozwiązań do zarządzania produkcją i cyklem życia produktu. Niebagatelne znaczenie w tym obszarze mają również aplikacje chmurowe, które z kolei zapewniają elastyczny dostęp do najnowszych technologii większej liczbie firm, także tym z sektora MŚP” – Andrzej Poćwierz, menadżer ds. rozwiązań Autodesk dla przemysłu.

Istotnym elementem spotkań będzie także prezentacja wyników raportu Tech-Clarity nt. systemów PDM. Celem raportu było obalenie podstawowych mitów o systemach PDM i prezentacja faktów, które pozwolą na wskazanie korzyści wynikających z wydajnego zarządzania danymi. Przybliżone zostaną również nowe możliwości Autodesk Product Design Suite i Autodesk Inventor, nowe narzędzia do analiz i symulacji, a także do współpracy zespołowej – Fusion 360, A360, AnyCAD.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenie będzie potwierdzane przez organizatora. Szczegółowa agenda na poszczególne spotkania oraz więcej informacji na stronie www.autodesk.pl/mfgroadshow.pl

Informacje o Autodesk

Autodesk pomaga wymyślać, projektować i tworzyć lepszy świat. Zarówno projektanci, inżynierowie architekci, jak również graficy, studenci oraz pasjonaci wykorzystują oprogramowanie Autodesk w celu wyzwalania kreatywności i rozwiązywania wyzwań projektowych. Więcej informacji można znaleźć na www.autodesk.pl, www.facebook.com/Autodesk.Poland

Media Contact

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.