• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Warszawa // 19 lipca 2016

Premiera: Kolekcje branżowe Autodesk

Banner image credits

Wszystko, czego potrzebujesz do projektowania, w jednym miejscu!

1 sierpnia br. Autodesk wprowadza na rynek Kolekcje Branżowe – pełne zestawy oprogramowania dla poszczególnych branż. Użytkownicy zyskają dostęp do wiodących rozwiązań i usług chmurowych jednocześnie. W ramach tej strategii zostały przygotowane trzy bogate kolekcje branżowe (ang. Industry Collections): z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa; projektowania produktów oraz mediów i rozrywki.

„Każda kolekcja zawiera najlepsze oprogramowania do prac wykonywanych w danej branży — to idealne rozwiązanie, gdy potrzebnych jest kilka produktów Autodesk. Klienci, którzy zakupią kolekcje branżowe mogą pobrać i zainstalować cały pakiet bądź wybrać produkty, najbardziej przydatne do realizacji konkretnego projektu. Ponadto subskrypcja umożliwia dostęp do wcześniejszych wersji programów wchodzących w skład danego pakietu” – mówi Grażyna Kołodziejek, Marketing Manager, Autodesk.

Tak jak w przypadku wszystkich innych usług, subskrypcje kolekcji branżowych obejmują internetowy dostęp do zasobów pomocy technicznej Autodesk. Kolekcje branżowe zapewniają także bieżący dostęp do najnowszych wersji i udoskonaleń oprogramowania, dodatkowe usługi w chmurze oraz potrzebne narzędzia administracyjne. Jeżeli chodzi o okresy licencjonowania, są one elastyczne i dostosowane do potrzeb użytkownika (miesięczny, kwartalny, roczny, wieloletni). Do licencji będą mieli dostęp zarówno użytkownicy indywidualni, jak i użytkownicy korzystających wspólnie z rozwiązań Autodesk.

Jednocześnie z dniem 31 lipca Autodesk zakończy sprzedaż nowych subskrypcji Design i Creation Suite. Klienci aktualnie posiadający subskrypcję pakietu Design Suite, Creation Suite bądź indywidualnego produktu Autodesk będą mieć możliwość przejścia na subskrybowanie kolekcji. Nowy model oznacza większą elastyczność, a także uproszczenie subskrybowania oraz zarządzania oprogramowaniem Autodesk.

Szczegółowe informacje na temat nowych kolekcji branżowych dostępne są na stronie: http://www.autodesk.pl/collections

Informacje o Autodesk

Autodesk pomaga wymyślać, projektować i tworzyć lepszy świat. Zarówno projektanci, inżynierowie architekci, jak również graficy, studenci oraz pasjonaci wykorzystują oprogramowanie Autodesk w celu wyzwalania kreatywności i rozwiązywania wyzwań projektowych. Więcej informacji można znaleźć na www.autodesk.pl, www.facebook.com/Autodesk.Poland

Media Contact

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.