• Polska

  Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

PROMOCJA

Zaoszczędź 40% na Fusion 360.

/* CODE TO HIDE GFP BANNER WHILE FLASH IS ACTIVE */

Promocja w sklepie internetowym Autodesk:

Ta promocja obejmuje 40% zniżki względem sugerowanej ceny detalicznej (SCD) netto przy zakupie nowej subskrypcji rocznej lub trzyletniej produktu Fusion 360, Fusion 360 — Team Participation, Fusion 360 — Manufacturing Extension lub Fusion 360 — Generative Design Extension. 

Produkty dostępne w tej promocji w sklepie internetowym Autodesk to Fusion 360, Fusion 360 — Team Participation, Fusion 360 — Manufacturing Extension i Fusion 360 — Generative Design Extension. 

Oferta jest dostępna w sklepach internetowych Autodesk w regionie EMEA od 16.09.2020 r. do 16.10.2020 r. włącznie, nie może być łączona z innymi rabatami ani promocjami i nie obowiązuje w krajach, w których jest zabroniona lub ograniczona prawnie. Produkty należy kupić w sklepie internetowym Autodesk, aby zniżka została automatycznie zastosowana do zawartości koszyka. Dostępne sklepy internetowe w regionie EMEA: www.autodesk.be/nl, www.autodesk.be/fr, www.autodesk.cz, www.autodesk.dk, www.autodesk.hu, www.autodesk.nl, www.autodesk.no, www.autodesk.pl, www.autodesk.fi, www.autodesk.se, www.autodesk.co.uk, www.autodesk.eu, www.autodesk.de, www.autodesk.frwww.autodesk.it, www.autodesk.es, www.autodesk.pt, www.autodesk.ch/de, www.autodesk.ch/fr, www.autodesk.ch/it, www.autodesk.com.tr.

Promocja nie obejmuje również licencji edukacyjnych — nowych, aktualizacji i migracji — ani przejść z licencji edukacyjnej na komercyjną. Promocja nie obejmuje licencji produktów zakupionych w ramach programu Autodesk Employee Purchase Program.  Tej promocji nie można łączyć z żadnymi innymi warunkami lub zniżkami oferowanymi w ramach programu dla kluczowych klientów. 

AUTODESK ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZAKOŃCZENIA, ZAWIESZENIA BĄDŹ ZMIANY CZĘŚCI LUB WSZYSTKICH ZASAD PROMOCJI W DOWOLNEJ CHWILI BEZ POWIADOMIENIA, Z DOWOLNEGO POWODU I WEDŁUG WŁASNEGO UZNANIA. CENY OPROGRAMOWANIA AUTODESK MOGĄ ULEC ZMIANIE. 

Autodesk, Fusion 360, Fusion 360 — Team Participation, Fusion 360 — Manufacturing Extension and Fusion 360 — Generative Design Extension are registered trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document.

© 2020 Autodesk, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wybierz 3-letnią subskrypcję i zaoszczędź 10% w każdym roku

Kup subskrypcję 3-letnią i obniż cenę roczną o 10%. Promocja obowiązuje zarówno w przypadku kolekcji branżowych, jak i pojedynczych produktów. Czy kupujesz nowy produktu, czy odnowienie — to świetny sposób na długoterminowe oszczędności i dostęp do korzyści z subskrypcji. Kup online, bezpośrednio od Autodesk lub u autoryzowanego sprzedawcy uczestniczącego w programie. Tej oferty nie można łączyć z innymi zniżkami, promocjami ani mechanizmami motywacyjnymi oferowanymi przez Autodesk, chyba że firma postanowi inaczej.

ZWRÓĆ STARĄ LICENCJĘ I ZAOSZCZĘDŹ DO 25%

Masz licencję wieczystą? Wymień ją na nową subskrypcję trzyletnią i zaoszczędź 25% albo na nową subskrypcję roczną i zaoszczędź 20%. Możesz ją zamienić na subskrypcję tego samego lub dowolnego kwalifikującego się produktu, w tym także na kolekcje branżowe.

Korzystasz z planu obsługi?

W momencie odnowienia umowy możesz przejść na subskrypcję, w tym na subskrypcję kolekcji, i skorzystać ze zniżki. Oprócz tego przez 10 lat koszt odnowień będzie niższy.

 • Postanowienia prawne

  Informacje prawne

  Autodesk udostępnia oprogramowanie i usługi w modelach licencyjnym lub subskrypcyjnym. Prawa do instalacji, dostępu lub innego sposobu użytkowania oprogramowania i usług Autodesk (w tym bezpłatnych programów i usług) ograniczają się do praw licencyjnych i uprawnień do usług wyraźnie przyznanych przez Autodesk w stosownych umowach licencyjnych lub dotyczących usług oraz zależą od wyrażenia zgody na wszystkie warunki takich umów. Subskrypcja może być automatycznie odnawiana za ustaloną opłatą, pobieraną co miesiąc lub co rok zależnie od dostępności. Niektóre korzyści i opcje zakupu mogą być niedostępne w przypadku pewnych programów lub usług w określonych krajach lub regionach. Dostęp do usług w chmurze wymaga połączenia z Internetem i podlega wszelkim ograniczeniom regionalnym przedstawionym w Warunkach korzystania z usługi.

  Promocja w sklepie internetowym Autodesk:

  Inne oferty:

  Autodesk zastrzega sobie prawo do zakończenia, zawieszenia bądź zmiany części lub wszystkich zasad promocji w dowolnej chwili bez powiadomienia, z dowolnego powodu i wedle własnego uznania. Ceny oprogramowania Autodesk mogą ulec zmianie.

Najszybszy dostęp do informacji

Dziękujemy za zainteresowanie

Będziemy przekazywać Ci informacje o nadchodzących promocjach i ciekawych ofertach.

Witamy klientów firmy ${RESELLERNAME}

Aby zapewnić sobie pomoc sprzedawcy, należy się zarejestrować

Wyrażam zgodę na to, aby firma Autodesk udostępniła firmie ${RESELLERNAME} moje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu, co pozwoli jej zapewnić pomoc techniczną związaną z instalacją oraz wysyłać mi wiadomości marketingowe.  Rozumiem, że Sprzedawca będzie stroną odpowiedzialną za sposób wykorzystania tych danych i zarządzania nimi.

Adres e-mail jest wymagany Wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy.

Nie, dziękuję, pomoc firmy ${RESELLERNAME} nie jest mi potrzebna
${RESELLERNAME}AUTODESK EXPERT ELITE