• Polska

  Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Wybierz 3-letnią subskrypcję i zaoszczędź 10% w każdym roku

Kup subskrypcję 3-letnią i obniż cenę roczną o 10%. Promocja obowiązuje zarówno w przypadku kolekcji branżowych, jak i pojedynczych produktów. Czy kupujesz nowy produktu, czy odnowienie — to świetny sposób na długoterminowe oszczędności i dostęp do korzyści z subskrypcji. Kup online, bezpośrednio od Autodesk lub u autoryzowanego sprzedawcy uczestniczącego w programie. Tej oferty nie można łączyć z innymi zniżkami, promocjami ani mechanizmami motywacyjnymi oferowanymi przez Autodesk, chyba że firma postanowi inaczej.

25% zniżki na subskrypcje

Zaoszczędź 25% na rocznej lub 3-letniej subskrypcji, zwracając starszą licencję wieczystą. Obowiązują warunki. 

Korzystasz z planu obsługi?

W momencie odnowienia umowy możesz przejść na subskrypcję, w tym na subskrypcję kolekcji, i skorzystać ze zniżki. Oprócz tego przez 10 lat koszt odnowień będzie niższy.

 • Postanowienia prawne

  Informacje prawne

  Autodesk udostępnia oprogramowanie i usługi w modelach licencyjnym lub subskrypcyjnym. Prawa do instalacji, dostępu lub innego sposobu użytkowania oprogramowania i usług Autodesk (w tym bezpłatnych programów i usług) ograniczają się do praw licencyjnych i uprawnień do usług wyraźnie przyznanych przez Autodesk w stosownych umowach licencyjnych lub dotyczących usług oraz zależą od wyrażenia zgody na wszystkie warunki takich umów. Subskrypcja może być automatycznie odnawiana za ustaloną opłatą, pobieraną co miesiąc lub co rok zależnie od dostępności. Niektóre korzyści i opcje zakupu mogą być niedostępne w przypadku pewnych programów lub usług w określonych krajach lub regionach. Dostęp do usług w chmurze wymaga połączenia z Internetem i podlega wszelkim ograniczeniom regionalnym przedstawionym w Warunkach korzystania z usługi.

  Promocja w sklepie internetowym Autodesk:

  Inne oferty:

  Autodesk zastrzega sobie prawo do zakończenia, zawieszenia bądź zmiany części lub wszystkich zasad promocji w dowolnej chwili bez powiadomienia, z dowolnego powodu i wedle własnego uznania. Ceny oprogramowania Autodesk mogą ulec zmianie.

Najszybszy dostęp do informacji

Dziękujemy za zainteresowanie

Będziemy przekazywać Ci informacje o nadchodzących promocjach i ciekawych ofertach.

Witamy klientów firmy ${RESELLERNAME}

Aby zapewnić sobie pomoc sprzedawcy, należy się zarejestrować

Wyrażam zgodę na to, aby firma Autodesk udostępniła firmie ${RESELLERNAME} moje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu, co pozwoli jej zapewnić pomoc techniczną związaną z instalacją oraz wysyłać mi wiadomości marketingowe.  Rozumiem, że Sprzedawca będzie stroną odpowiedzialną za sposób wykorzystania tych danych i zarządzania nimi.

Adres e-mail jest wymagany Wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy.

Nie, dziękuję, pomoc firmy ${RESELLERNAME} nie jest mi potrzebna
${RESELLERNAME}AUTODESK EXPERT ELITE