Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Tu zaczyna się

Przyszłość Polskiego Przemysłu

Czym jest Inicjatywa Przyszłość Polskiego Przemysłu?

Tworzenie nowoczesnej gospodarki w erze cyfryzacji wymaga innowacyjnego podejścia do projektowania i produkcji.

Celem inicjatywy Przyszłość Polskiego Przemysłu jest wspieranie firm we wdrażaniu nowoczesnych i innowacyjnych technologii cyfrowych – tak, aby tworzyć lepsze produkty, ograniczając zużycie materiałów, czasu czy innych kluczowych zasobów. W ten sposób budujemy Przemysł 4.0.

Chcemy pomóc Twojej firmie zidentyfikować i wdrożyć technologie, które poprawią Twoją wydajność w 5 kluczowych obszarach, istotnych dla osiągnięcia sukcesu w projektowaniu i produkcji.

Dlaczego warto się przyłączyć do inicjatywy Przyszłość Polskiego Przemysłu?

Stategia dygitalizacji

Rozpocznij transformację firmy korzystając z naszego szablonu strategii cyfrowej

Innovation Workshop

Jak z sukcesem wprowadzić firmę w erę Przemysłu 4.0? Weź udział w jednym z warsztatów na temat innowacyjności i dowiedz się, jak tworzyć lepsze produkty, zwiększać sprzedaż i generować większe zyski.

Spersonalizowany raport

Wypełnij kwestionariusz online i dowiedz się, w jaki sposób możesz odróżnić się od konkurencji wykorzystując jedną z 5 strategii.

Baza wiedzy Autodesk

Nagrania webinariów, biblioteka opublikowanych e-booków do pobrania, ciekawe artykuły branżowe i porady – wszystko dostępne w jednym miejscu!

Masowa kastomizacja Doświadczenia klienta Współpraca Usługi połączone Elastyczna produkcja
Sprawdź czy Twoje przedsiębiorstwo jest przygotowane na wyzwania przyszłości! Usługi połączone Sposób, w jaki posiadamy i korzystamy z produktów ulega zmianie. Klienci oczekują wsparcia ze strony sprzedawcy w całym okresie korzystania z produktu. Istotny jest więc nie tylko czas poświęcony konsumentowi przy zakupie produktu, ale wspieranie go w późniejszym czasie. Współpraca Sposób projektowania ulega zmianie. Zespoły projektowe mają za zadanie patrzeć na przedmiot swojej pracy z szerokiej perspektywy. Takie podejście wspiera innowacyjność. Masowa kastomizacja Popyt na produkty, towary czy usługi ulega zmianie. Konsumenci oczekują, że mimo ich masowości, będą one dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Elastyczna produkcja Zmienia się sposób produkcji. Przemysł stoi w obliczu wyzwania, jakim jest jej uelastycznienie i szybkie dostosowywanie do zmieniającej się rzeczywistości. Doświadczenia klienta Zmieniają się oczekiwania klientów – istotny dla nich jest cykl życia produktu, na który patrzy się przez pryzmat inwestycji. Zakupiony przedmiot czy usługa muszą być więc wydajne przez długi czas.

Kliknij na każdą z kompetencji, aby dowiedzieć się więcej.

Prośba o kontakt

Patronaty mediowe: