• Polska

  Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

ODNAWIANIE OPROGRAMOWANIA AUTODESK

Zobacz opcje dostępne w momencie odnowienia, w tym możliwość korzystnego przejścia na kolekcję albo AutoCAD 2019 ze specjalistycznymi zestawami narzędzi.

ok

[NOWOŚĆ] Oszczędź 10%, wybierając subskrypcję 3-letnią.

ok

Zmień produkt, gdy nadejdzie termin odnowienia

Przejście na kolekcję

Przechodząc na kolekcję, zyskujesz najbardziej zaawansowane oprogramowanie i usługi do użytku
w Twojej branży w ramach jednego pakietu.

Przejdź na subskrypcję AutoCAD z branżowymi zestawami narzędzi

Jeśli używasz programu AutoCAD lub wielu innych produktów AutoCAD, takich jak AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical lub AutoCAD Architecture, wybierz subskrypcję, która obejmuje je wszystkie. Rozszerzony zestaw narzędzi jest dostępny wyłącznie dla nowych subskrybentów AutoCAD.

Zaoszczędź 10% na odnowieniu albo kup nową subskrypcję na okres 3 lat

Dzięki wieloletniej subskrypcji odnowienie ma miejsce jedynie raz na trzy lata, a Ty możesz cieszyć się automatycznym i bezproblemowym dostępem do swojego oprogramowania, sprawniejszą pracą, możliwością planowania kosztów oprogramowania oraz dodatkowymi oszczędnościami.

Chcesz zmienić oprogramowanie?

Gdy Twoja bieżąca subskrypcja wygaśnie, zyskaj nowe lub większe możliwości, subskrybując produkt Autodesk spełniający Twoje potrzeby. Jeśli masz licencję wieczystą z planem obsługi (wcześniej znanym pod nazwą maintenance subscription), zapoznaj się z ofertą specjalną przejścia na subskrypcję.

Opcje odnowienia dostępne do Twojego planu obsługi

Gdy Twój plan obsługi będzie wymagał odnowienia, możesz przejść na subskrypcję
w znacznie niższej cenie albo odnowić plan obsługi na kolejny rok.

Jak odnowić subskrypcję

Procedura odnowienia subskrypcji na oprogramowanie różni się w zależności od metody zakupu subskrypcji i użytej metody płatności.

 • Jeżeli subskrypcja została zakupiona w sklepie internetowym Autodesk
  przy użyciu karty kredytowej albo usługi PayPal

  Zaloguj się na konto w portalu Autodesk Account, wybierz produkt i zarządzaj odnowieniem. Sprawdź, czy funkcja automatycznego odnawiania jest włączona, a metoda płatności ważna. Aby uzyskać szczegółowe instrukcje albo jeśli widok jest inny, kliknij tutaj.

  ZALOGUJ SIĘ

  Dowiedz się więcej

  Czy wiesz, że...?

  • Możesz zmienić liczbę stanowisk w dowolnym momencie. Dowiedz się więcej
  • Możesz uprościć fakturowanie, ustalając jedną datę płatności za kilka produktów poprzez wybór takiego samego okresu rozliczeniowego i tej samej metody płatności. Dowiedz się więcej
 • Jeżeli subskrypcja została zakupiona w sklepie internetowym Autodesk przy użyciu innej metody płatności niż karta kredytowa

  Tego typu subskrypcje nie są odnawiane automatycznie, więc przed ich wygaśnięciem Twój kierownik ds. umów będzie otrzymywał przypomnienia e-mail o konieczności odnowienia.

 • Jeżeli subskrypcja została zakupiona u przedstawiciela Autodesk

  Tego typu subskrypcje nie są odnawiane automatycznie, więc przed ich wygaśnięciem Twój kierownik ds. umów będzie otrzymywał przypomnienia e-mail o konieczności odnowienia.

  Przed terminem odnowienia porozmawiaj z przedstawicielem handlowym o możliwości zmiany liczby stanowisk, dostosowania terminu płatności za kilka subskrypcji lub aktualizacji oprogramowania. Aktualizacja może wiązać się z przejściem na kolekcję branżową lub nowy AutoCAD ze specjalistycznymi zestawami narzędzi.

  Aby nabyć odnowienie, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym albo poproś nas
  o kontakt.

 • Jeżeli subskrypcja została zakupiona u sprzedawcy Autodesk

  Tego typu subskrypcje nie są odnawiane automatycznie, więc przed ich wygaśnięciem Twój kierownik ds. umów będzie otrzymywał przypomnienia e-mail o konieczności odnowienia.

  Przed terminem odnowienia porozmawiaj z przedstawicielem handlowym o możliwości zmiany liczby stanowisk, dostosowania terminu płatności za kilka subskrypcji lub aktualizacji oprogramowania. Aktualizacja może wiązać się z przejściem na kolekcję branżową lub nowy AutoCAD ze specjalistycznymi zestawami narzędzi

  Aby nabyć odnowienie, skontaktuj się ze sprzedawcą, którego nazwę znajdziesz w powiadomieniu o odnowieniu, albo skorzystaj z lokalizatora sprzedawców Autodesk.

 • Co zrobić, jeśli subskrypcja już wygasła?

  Subskrypcji, która już wygasła, nie można ponownie aktywować. Aby korzystać
  z oprogramowania, należy wykupić nową subskrypcję. W wielu przypadkach opcje zakupu nowej subskrypcji można wyświetlić, uruchamiając oprogramowanie, którego ważność wygasła. Ewentualnie nową subskrypcję można zakupić bezpośrednio w sklepie internetowym Autodesk albo u autoryzowanego sprzedawcy Autodesk.

 • Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe 10% zniżki na subskrypcję

  Odnawiasz subskrypcję 3-letnią?
  Nie musisz podejmować żadnych dodatkowych działań! Zniżka zostanie automatycznie naliczona w momencie odnowienia.

  Nie masz 3-letniej subskrypcji?
  Gdy bieżąca subskrypcja wygaśnie, po prostu kup nową na okres 3 lat, a zyskasz 10%.

Masz pytania dotyczące odnowienia lub potrzebujesz pomocy?

Po prostu wypełnij formularz, aby zamówić kontakt ze specjalistą Autodesk zajmującym się odnowieniami.

Dziękujemy! Wkrótce skontaktuje się z Tobą specjalista Autodesk zajmujący się odnowieniami, aby udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i pomóc w dobraniu rozwiązania optymalnie dopasowanego do budżetu, potrzeb biznesowych i realizowanych projektów.