Subheadline

ODNAWIANIE OPROGRAMOWANIA AUTODESK

Ciesz się promocyjnymi cenami odnawiania i dowiedz się więcej na temat opcji dostępnych przy odnawianiu, takich jak możliwość przejścia na kolekcję branżową w atrakcyjnej cenie.

Oszczędzaj 10% przy odnawianiu

Cenimy naszych lojalnych klientów, więc przy każdym odnowieniu przed końcem okresu subskrypcji zaoferujemy Ci promocyjną cenę, zwykle o 10% niższą od ceny nowej subskrypcji.1

Jak zaoszczędzić jeszcze więcej

Bądź na bieżąco z innymi opcjami dostępnymi przy odnawianiu, dzięki którym możesz uzyskać dodatkowe oszczędności.

Zablokuj swoją cenę na 3 lata

Zablokuj swoją cenę przy odnowieniu lub przejściu na nową subskrypcję o długości 3 lat. Pozwoli to cieszyć się trzema latami niezakłóconego dostępu do oprogramowania, zwiększoną sprawnością operacyjną i przewidywalnymi wydatkami na oprogramowanie.2

Poznaj dodatkową wartość dzięki kolekcji branżowej

Aby uzyskać najbardziej zaawansowane oprogramowanie dla swojej branży w jednym prostym i opłacalnym pakiecie, wybierz kolekcję branżową przy odnawianiu subskrypcji lub przechodzeniu z planu obsługi.

 • Kolekcja Architecture, Engineering & Construction Collection

  Zaawansowane narzędzia BIM i CAD dla projektantów, inżynierów i wykonawców. Obejmują programy Revit, AutoCAD, Civil 3D i wiele innych.

 • Kolekcja Product Design & Manufacturing Collection

  Zapewnij sobie dostęp do profesjonalnych narzędzi do rozwoju produktów i planowania produkcji, w tym programów Inventor, AutoCAD, Fusion 360 i wielu innych.

 • Kolekcja Media & Entertainment Collection

  Zwiększ możliwości swojego studia w zakresie renderowania i symulacji, jednocześnie wyposażając grafików w wydajne narzędzia do modelowania i animacji.

Przejdź na wyższy plan przy odnawianiu

To najlepszy czas na skorzystanie z ofert, dzięki którym uzyskasz przewagę nad konkurencją.

Masz subskrypcję dla wielu użytkowników?

Subskrypcje z dostępem dla wielu użytkowników zostaną ostatecznie wycofane 7 sierpnia 2022 r. Nie przegap ograniczonej czasowo promocji 2 za 1: zamień jedną subskrypcję dla wielu użytkowników na dwie subskrypcje dla nazwanych użytkowników przy utrzymaniu dotychczasowych kosztów.3

Poznaj zalety planów Premium

Plany Premium mogą pomóc w zwiększeniu efektywności działania firm zarządzających co najmniej 50 subskrypcjami oprogramowania. Dostępne korzyści to między innymi:

 • Jednokrotne logowanie

  Zwiększ bezpieczeństwo dzięki obsłudze jednokrotnego logowania do wszystkich programów Autodesk.

 • Całodobowa pomoc techniczna na żywo

  Pomoc techniczna na żywo jest dostępna w dowolnym momencie, w tym w noce i weekendy.

 • Szczegółowe raporty wykorzystania

  Przeglądaj i eksportuj szczegółowe raporty wykorzystania produktów przez użytkowników, aby uzyskać obraz szerszych trendów.

Dopasuj wszystkie subskrypcje do jednej daty odnowienia

Ułatw sobie życie. Dopasuj daty odnawiania wszystkich subskrypcji, aby zaoszczędzić czas, usprawnić zarządzanie budżetem i obniżyć koszty operacyjne. Zapytaj sprzedawcę lub przedstawiciela handlowego, czy możesz skorzystać z tej możliwości.

Potrzebujesz stanowisk dla dodatkowych użytkowników?

Gdy będzie się zbliżać termin odnowienia, dodaj stanowiska do istniejącej subskrypcji, aby automatycznie dopasować je do daty odnawiania.

Jak odnowić subskrypcję

Sposób odnawiania subskrypcji może się różnić w zależności od sposobu jej zakupu

Subskrypcja zostanie odnowiona automatycznie, chyba że automatyczne odnawianie zostało wyłączone. Wystarczy zalogować się na konto w portalu Autodesk Account i wybrać produkt, który chcesz odnowić, a następnie upewnić się, że automatyczne odnawianie jest włączone, a metoda płatności jest prawidłowa.

Zaloguj się

Tego typu subskrypcje nie są odnawiane automatycznie, więc przed ich wygaśnięciem Twój kierownik ds. umów będzie otrzymywał przypomnienia e-mail o konieczności odnowienia.

Gdy będzie się zbliżać termin odnowienia, porozmawiaj z przedstawicielem handlowym na temat dostępnych opcji, takich jak dodanie stanowisk, dopasowanie terminów rozliczania subskrypcji, przejście na plan Premium lub przejście na jedną z kolekcji branżowych.

Aby nabyć odnowienie, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym albo poproś nas o kontakt.

Przed wygaśnięciem subskrypcji kierownik ds. umów będzie otrzymywać przypomnienia o odnowieniu.

Gdy będzie się zbliżać termin odnowienia, porozmawiaj ze sprzedawcą na temat dostępnych opcji, takich jak dodanie stanowisk, dopasowanie terminów rozliczania subskrypcji, przejście na plan Premium lub przejście na jedną z kolekcji branżowych.

Aby odnowić subskrypcję, skontaktuj się ze sprzedawcą wskazanym w powiadomieniu o odnowieniu lub skorzystaj z lokalizatora sprzedawców Autodesk .

Wygasłych subskrypcji nie można ponownie aktywować ani uruchomić. Aby korzystać z oprogramowania, wystarczy kupić nową subskrypcję. W wielu przypadkach opcje zakupu nowej subskrypcji można wyświetlić poprzez uruchomienie oprogramowania, którego ważność wygasła. Nową subskrypcję można też kupić bezpośrednio od Autodesklub u autoryzowanego sprzedawcy Autodesk.

Zobacz promocje, zniżki i oferty specjalne

Masz pytania dotyczące odnowienia lub potrzebujesz pomocy?

Po prostu wypełnij formularz, aby zamówić kontakt ze specjalistą Autodesk zajmującym się odnowieniami.

wp-form-before: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Dziękujemy! Wkrótce skontaktuje się z Tobą specjalista Autodesk zajmujący się odnowieniami, aby udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i pomóc w dobraniu rozwiązania optymalnie dopasowanego do budżetu, potrzeb biznesowych i realizowanych projektów.

Witamy klientów firmy ${RESELLERNAME}

Aby zapewnić sobie pomoc sprzedawcy, należy się zarejestrować

Wyrażam zgodę na to, aby firma Autodesk udostępniła firmie ${RESELLERNAME} moje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu, co pozwoli jej zapewnić pomoc techniczną związaną z instalacją oraz wysyłać mi wiadomości marketingowe.  Rozumiem, że Sprzedawca będzie stroną odpowiedzialną za sposób wykorzystania tych danych i zarządzania nimi.

Adres e-mail jest wymagany Wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy.

${RESELLERNAME}