• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Poziomy partnerstwa Autodesk

Poziomy partnerstwa Autodesk

Program Autodesk® Partner rozróżnia Partnerów na podstawie poziomu ich wiedzy na temat produktów i rozwiązań, dostępności usług oraz ogólnego stopnia zadowolenia ich klientów.

Program ten obejmuje następujące poziomy: Platynowy, Złoty, Srebrny i Brązowy. Różne poziomy odzwierciedlają zakres wiedzy technicznej, możliwości sprzedaży, zadowolenie klientów i inwestycje biznesowe. Partnerzy Srebrni, Złoci i Platynowi przechodzą na kolejne poziomy, spełniając rygorystyczne wymagania dotyczące szkoleń i certyfikacji w zakresie określonych produktów lub specjalizacji.

Partnerzy Autodesk mogą specjalizować się w co najmniej jednej z poniższych dziedzin:architektura, inżynieria i budownictwo;

  • Architektura, Inżynieria i Budownictwo
  • Usługi Inżynieryjne, Zasoby Naturalne i Infrastruktura
  • Mechanika i Wytwarzanie
  • Media i Rozrywka
  • AutoCAD®

Tytuł Platynowego Partnera Autodesk oznacza zaangażowanie znacznych zasobów w usługi konsultingowe i programistyczne. Tacy partnerzy mogą poszczycić się również doskonałą znajomością rozwiązań, najwyższą jakością usług i wsparcia, a także gwarantują zadowolenie klientów.

Aby znaleźć Platynowego Partnera, szukaj oznaczenia „Platynowy Partner” w wynikach wyszukiwania sprzedawców.

 

Tytuł Złotego Partnera Autodesk oznacza, że Partnerzy ci wykazali, że są zdolni zapewnić swoim klientom kompletne rozwiązania programowe firmy Autodesk. Złoci Partnerzy posiadają wiedzę techniczną w określonych branżach i rozwiązaniach oraz zapewniają usługi takie jak konsulting, wsparcie, szkolenia i wdrożenia.

Aby znaleźć Złotego Partnera, szukaj oznaczenia „Złoty Partner” w wynikach wyszukiwania sprzedawców.

 

Tytuł Srebrnego Partnera oznacza, że sprzedawca spełnia wysokie standardy firmy Autodesk w zakresie wiedzy branżowej, certyfikowanego personelu, obsługi klienta i wiedzy na temat produktów.

Aby znaleźć Srebrnego Partnera, szukaj oznaczenia „Srebrny Partner” w wynikach wyszukiwania sprzedawców.

 

Podobnie jak sprzedawcy na innych poziomach, także Brązowi Sprzedawcy mogą spełnić wszelkie wymagania klientów dotyczące produktów Autodesk. Brązowi Partnerzy specjalizują się głównie w produktach AutoCAD i innych rozwiązaniach z rodziny AutoCAD.