• Polska

    We have redirected you to an equivalent page on your local site where you can see local pricing and promotions and purchase online.

    Stay on our U.S. site

Poziomy partnerstwa Autodesk

Poziomy partnerstwa Autodesk

Program Autodesk® Partner rozróżnia Partnerów na podstawie poziomu ich wiedzy na temat produktów i rozwiązań, dostępności usług oraz ogólnego stopnia zadowolenia ich klientów.

Program ten obejmuje następujące poziomy: Platynowy, Złoty, Srebrny i Brązowy. Różne poziomy odzwierciedlają zakres wiedzy technicznej, możliwości sprzedaży, zadowolenie klientów i inwestycje biznesowe. Partnerzy Srebrni, Złoci i Platynowi przechodzą na kolejne poziomy, spełniając rygorystyczne wymagania dotyczące szkoleń i certyfikacji w zakresie określonych produktów lub specjalizacji.

Partnerzy Autodesk mogą specjalizować się w co najmniej jednej z poniższych dziedzin:architektura, inżynieria i budownictwo;

  • Architektura, Inżynieria i Budownictwo
  • Usługi Inżynieryjne, Zasoby Naturalne i Infrastruktura
  • Mechanika i Wytwarzanie
  • Media i Rozrywka
  • AutoCAD®

Tytuł Platynowego Partnera Autodesk oznacza zaangażowanie znacznych zasobów w usługi konsultingowe i programistyczne. Tacy partnerzy mogą poszczycić się również doskonałą znajomością rozwiązań, najwyższą jakością usług i wsparcia, a także gwarantują zadowolenie klientów.

Aby znaleźć Platynowego Partnera, szukaj oznaczenia „Platynowy Partner” w wynikach wyszukiwania sprzedawców.

 

Tytuł Złotego Partnera Autodesk oznacza, że Partnerzy ci wykazali, że są zdolni zapewnić swoim klientom kompletne rozwiązania programowe firmy Autodesk. Złoci Partnerzy posiadają wiedzę techniczną w określonych branżach i rozwiązaniach oraz zapewniają usługi takie jak konsulting, wsparcie, szkolenia i wdrożenia.

Aby znaleźć Złotego Partnera, szukaj oznaczenia „Złoty Partner” w wynikach wyszukiwania sprzedawców.

 

Tytuł Srebrnego Partnera oznacza, że sprzedawca spełnia wysokie standardy firmy Autodesk w zakresie wiedzy branżowej, certyfikowanego personelu, obsługi klienta i wiedzy na temat produktów.

Aby znaleźć Srebrnego Partnera, szukaj oznaczenia „Srebrny Partner” w wynikach wyszukiwania sprzedawców.

 

Podobnie jak sprzedawcy na innych poziomach, także Brązowi Sprzedawcy mogą spełnić wszelkie wymagania klientów dotyczące produktów Autodesk. Brązowi Partnerzy specjalizują się głównie w produktach AutoCAD i innych rozwiązaniach z rodziny AutoCAD.