Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

2D i 3D CAD

Perfekcyjne połączenie AutoCAD i Inventor

Zastanawiasz się czy przejście z 2D do 3D CAD jest słuszne dla twojej firmy? Nie musisz wybierać - w wielu przypadkach najlepszą opcją jest właśnie ich połączenie.

WEBINAR: 3 metody łączenia pracy w 2D i 3D,
które mogą pomóc w szybszym projektowaniu
Obejrzyj nagranie

 

AutoCAD i Inventor lepiej pracują w duecie

Projektuj szybciej i jeszcze lepiej wykorzystuj swoje modele, łącząc możliwości programów AutoCAD i Inventor. Ciesz się elastycznością AutoCAD, w tym możliwością współpracy z innymi użytkownikami 2D. Dzięki pracy w Inventor, zaoszczędzisz czas na manualnych zadaniach i zastosujesz modele 3D w dalszych etapach projektu.

Essentials of 3D CAD for 2D users e-book

Dlaczego warto korzystać zarówno z 2D, jak i 3D?

Nawet najprostszy proces zyska na połączeniu pracy 2D i 3D CAD. W e-booku Podstawy 3D CAD dla użytkowników 2D dowiesz się, jak ograniczyć prace manualne i uzyskać jeszcze więcej korzyści z modeli - od pierwszego szkicu projektu do ostatecznego rezultatu.

AutoCAD i Inventor - przykłady współpracy

  • Twórz modele z geometrii AutoCAD

    Nie musisz zaczynać od zera. Zaimportuj istniejące pliki DWGTM do programu Inventor, aby w ciągu kilku minut tworzyć modele 3D.

  • Wykorzystuj ponownie modele Inventor w AutoCAD

    Czy twoi koledzy lub klienci używają 2D? Możesz współpracować z modelami 2D wprowadzając dane z Inventor do AutoCAD.

  • Zwiększ wydajność w całym cyklu produkcji

    Zautomatyzuj modelowanie, bez przeszkód obsługuj zmiany w projekcie, optymalizuj wydajność i zaspokajaj potrzeby produkcyjne.

Zobacz AutoCAD i Inventor w akcji

Matsunaga Manufactory designer working on a 2D drawing

Innowacyjne projekty możliwe dzięki narzędziom 3D

Firma Matsunaga tworzy w Inventorze złożone wózki inwalidzkie o niestandardowej budowie. Zobacz, jak szablony pomogły firmie skutecznie zaspokoić potrzeby rynku dzięki praktycznym projektom.

Product designer working with AutoCAD and Inventor

Poprawa wydajności dzięki projektowi 3D

Marka Seibu Electric & Machinery znana jest z wysokiej jakości technologii precyzyjnej i mechatronicznej. Zobacz, jak firma rozszerzyła działania na nowe rynki zbytu.

Seaway lock designed by Bosch Rexroth

Wygrywanie ofert z 2D i 3D CAD

Firma Bosch Rexroth wykorzystała zastosowania inżynieryjne projektów 3D, aby wygrać lukratywny projekt Seaway. Sprawdź, w jaki sposób skrócono czas realizacji i liczbę błędów podczas projektowania.

Rozpocznij pracę z oprogramowaniem Autodesk 2D i 3D CAD

Pobierz w jednym pakiecie programy Inventor, AutoCAD i wiele innych profesjonalnych narzędzi do rozwoju produktów, zaawansowanych symulacji i planowania produkcji.

Profesjonalne oprogramowanie CAD 3D do projektowania elementów mechanicznych, tworzenia dokumentacji i symulacji produktów.

Oprogramowanie do projektowania komputerowego (CAD), przy użyciu którego architekci, inżynierowie i specjaliści w dziedzinie budownictwa tworzą dokładne rysunki 2D i 3D.

Znajdź rozwiązanie CAD dostosowane do twoich potrzeb

Pomożemy ci wybrać narzędzia, z którymi szybko rozpoczniesz realizację wyznaczonych celów. Zadzwoń na infolinię lub wypełnij formularz, aby zamówić rozmowę z ekspertem Autodesk.

Zadzwoń pod numer 12 88 12 003* (koszty połączenia według stawek operatora)

poniedziałek - piątek, 9:00–16:00

Dodatkowe materiały na temat współpracy AutoCAD i Inventor