Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

TECHNOLOGIA BIM: BUILDING INFORMATION MODELING

Obsługa procesów BIM w produktach Autodesk ułatwia specjalistom z branży architektury, inżynierii i budownictwa przechodzenie na skuteczniejsze metody działania oparte na współpracy i automatyzacji.

Obraz za zgodą firmy Hassell

Co to jest BIM?

BIM, czyli modelowanie informacji o budynku (ang. Building Information Modeling), to podejście projektowe oparte na inteligentnych modelach 3D. Dzięki rozwiązaniom BIM specjaliści z branży architektury, inżynierii i budownictwa (AEC) mają do dyspozycji informacje i narzędzia pozwalające wydajniej planować, projektować i realizować budynki oraz obiekty infrastruktury, a także skuteczniej nimi zarządzać.

Projektowanie BIM w Twojej branży

Dowiedz się, jak technologia BIM może pomóc w optymalizacji pracy i procesów w Twojej firmie.

Podejmuj trafniejsze decyzje projektowe, poprawiaj parametry użytkowe budynków i zwiększaj efektywność współpracy w całym cyklu życia projektu.

Podnoś jakość projektów instalacji mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych (MEP) i współpracuj nad nimi w czasie rzeczywistym, aby usprawniać realizację prac.

Używaj inteligentnych, połączonych procesów projektowych, aby poprawiać przewidywalność, produktywność i rentowność dzięki technologii BIM.

Dowiedz się, jak technologia BIM pomaga skuteczniej koordynować pracę zespołową przy projektowaniu i wykonywaniu inteligentnych instalacji rurowych, struktur i procesów w całym cyklu życia projektu.

Wprowadź technologie cyfrowe na plac budowy i połącz dane projektowe na wszystkich etapach prac: od projektu, poprzez budowę, po przekazanie do eksploatacji.

Zobacz, jak oprogramowanie do projektowania i detalowania struktur może usprawnić realizację projektów i pomóc w zdobywaniu nowych zleceń.

BIM for your industry

Learn more about how BIM can help you optimize your work and company processes.

A guide to your first BIM project

Building design

Learn how BIM (building information modeling) workflows automate the ordinary and can help you unlock new levels of creativity.

Infrastructure design

Enhance planning, design, and delivery of more scalable and sustainable civil infrastructure with a full range of tools.

Construction

Visually explore project constructability, manage your project cost more effectively and better predict project outcomes.

Subscribe to our newsletter

Thank you for your interest.

Thank you for your interest.

Sign up for our monthly newsletter and start getting the resources that will help transform your business.

Subscribe to our newsletter

Sign up for our monthly newsletter and start getting the resources that will help transform your business.