• Polska

  Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

BIM 360 DESIGN + BIM 360 DOCS

Rozwiązanie do współpracy dla zespołów z branży architektury, inżynierii i budownictwa

Rób to, co umiesz najlepiej — projektuj w programie Revit, a do zarządzania udostępnianiem projektów, współpracą i danymi używaj środowiska BIM 360.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BIM 360

Pracuj nad modelami Revit
z rozbudowanymi zespołami

Łącz się i współpracuj z zespołami, aby tworzyć, koordynować i dostarczać projekty budowlane bez przekraczania terminów ani budżetu. Wykorzystaj
BIM 360 jako centralną platformę danych projektowych i ogranicz koszty systemów informatycznych. Wygodnie zarządzaj uprawnieniami użytkowników, sprawdzaj postępy prac nad modelem w przeglądarce internetowej, udostępniaj projekty użytkownikom programów innych niż Revit i znacznie więcej.

E-BOOK: Maksymalizacja zysków dzięki współpracy projektowej

Zwiększaj zwrot z inwestycji dzięki ujednoliconej, chmurowej platformie współpracy dla branży architektoniczno-budowlanej

Dowiedz się, w jaki sposób technologia BIM zmienia pracę projektantów. Zobacz, jak najbardziej rentowne firmy rozszerzają swoją inwestycję w program Revit o rozwiązania chmurowe, aby zapewnić sobie przewagę nad konkurencją.

Autodesk BIM 360 Design pomaga wiodącym firmom z branży architektonicznej zwiększyć wydajność o 25%

Nagradzana, brytyjska firma architektoniczna Corstorphine + Wright wdraża innowacyjne, wysokiej jakości rozwiązania architektoniczne od ponad 40 lat. Rozrastająca się sieć biur skierowała uwagę firmy na utrzymanie wydajności i skuteczności pracy oraz koordynację wewnętrznych zespołów rozsianych po całej Wielkiej Brytanii. 

Przyspiesz realizację projektów
z BIM 360 Design i BIM 360 Docs

Rozwiń możliwości projektowania, wprowadzając współpracę opartą na chmurze, która pozwala na dostęp do projektów z dowolnego miejsca i w każdej chwili. Twórz modele Revit wewnętrznie, z partnerami z różnych branż lub zespołami zdalnymi.

 • Recenzjowanie w czasie rzeczywistym

  Wspólne tworzenie i oznaczanie

  Twórz, udostępniaj i grupowo recenzuj dane projektowe 2D i 3D
  na wszystkich etapach — od projektowania po budowę
  i eksploatację.

 • Zarządzaj wzajemnym udostępnianiem modeli na platformie chmurowej

  Łatwa kontrola nad danymi

  Wykorzystaj centralny obszar roboczy w chmurze do zarządzania udostępnianiem plików i koordynowania procesów projektowych w zespołach interdyscyplinarnych.

 • Zmniejsz liczbę poprawek

  Prace na czas

  Precyzyjne śledzenie działań projektowych wszystkich zespołów wprowadza przejrzystość i jasno określa odpowiedzialność za dotrzymywanie terminów i realizację poszczególnych etapów.

 • Wizualizuj zmiany i zarządzaj nimi

  Dokładne i aktualne dane

  Pracuj na najnowszych danych projektowych w folderach udostępnionych. Przeglądaj historię wersji i rozwiązuj przypisane problemy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o BIM 360?

Nasi specjaliści pomogą w znalezieniu właściwego rozwiązania.

Zadzwoń pod numer (12) 88 12 003

lub

Zostaw dane, a my oddzwonimy