Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Konstrukcje budowlane

Elastyczne procesy robocze projektowania mostów

Projektowanie mostów nie jest dyscypliną samą w sobie. Zarówno proste, jak i bardzo złożone konstrukcje wymagają pracy wielodyscyplinarnych zespołów projektujących różne elementy — od nadbudowy po podbudowę. Wydajne projektowanie mostów wymaga bardziej zintegrowanego i opartego na współpracy procesu roboczego.

START YOUR FREE TRIALS

Try any product within the Architecture, Engineering & Construction Collection

CONTACT SALES

Fill out a contact form here or call 1 (844) 837-2148

Zobacz zintegrowane procesy projektowe

 • Integracja projektów mostowych

 • Connect ESRI GIS data to InfraWorks

 • Odwzorowanie istniejących warunków w ciągu kilku godzin, a nie dni

 • Większa produktywności dzięki scentralizowanym danym projektu

 •  

  Dzięki łatwej do zrozumienia analizie i procesom roboczym projektu w 3D znajdującym się w jednym miejscu możesz współpracować i przesyłać modele między zespołami projektowymi. Z łatwością twórz i przystosowuj projekty mostów, unikając kosztownych przeróbek i realizując projekty na czas.

 •  

  You can now add ArcGIS content to your InfraWorks model. By using custom stylization of the added GIS attributes in InfraWorks, you can better understand your project, make better decisions, and achieve performance objectives for sustainability and resiliency.

 •  

  Precyzyjnie odwzoruj istniejący teren za pomocą widoków: koncepcyjnego, inżynieryjnego i przekrojowego. Dzięki zastosowaniu urządzenia typu Lidar możesz kontrolować wszystkie zmienne, analizować wiele skanów w jednym procesie roboczym i eksportować tylko to, czego potrzebujesz.

 •  

  Zespoły projektowe mogą łatwiej współpracować za pomocą wspólnej platformy danych Autodesk® BIM 360®. Mogą używać rozwiązania BIM 360 Docs do publikowania, zarządzania, przeglądania i oznaczania cennych danych projektu — w dowolnym miejscu i czasie.

Zobacz, jakie korzyści przynosi BIM

LiRo

Zwiększenie dokładności w 125 połączonych modelach

Grupa VDCO LiRo wykorzystała oprogramowanie BIM, w tym Revit, do przeniesienia 100 000 rysunków do BIM w związku z projektem East Side Access. Pomogło to zidentyfikować prawie 400 błędów, oszczędzając znaczne ilości przeróbek.

HZMB

BIM przynosi korzyści dla pierwszego na świecie projektu klastra transportu morskiego

Hong Kong-Zhuhai-Macao Bridge Authority zwiększył efektywność komunikacji o ponad 30% dzięki BIM. Jego szczegółowe procesy robocze oraz interdyscyplinarna współpraca na platformie Revit usprawniły proces decyzyjny od projektowania podpowierzchniowego i strukturalnego aż po konstrukcję.

Wypróbuj nasze oprogramowanie do inżynierii lądowej

TRANSFORMACJA PROJEKTOWANIA INFRASTRUKTURY

ZACZYNA SIĘ OD WPROWADZENIA PROCESÓW BIM


Połącz korzyści wynikające ze współdziałania programów Civil 3D, InfraWorks, Revit, ReCap i AutoCAD z innymi specjalistycznymi narzędziami. Dzięki temu możesz poprawić jakość podejmowanych decyzji i wyniki projektów.

ARCHITECTURE, ENGINEERING & CONSTRUCTION COLLECTION

ZRÓB NASTĘPNY KROK

Porozmawiaj z przedstawicielem handlowym Autodesk
(12) 88 12 003

Kup kolekcję teraz

Get the entire collection for

-

Expand your capabilities

The Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection combines Civil 3D, InfraWorks, ReCap, Revit, and AutoCAD with specialized tools. It enables powerful BIM and CAD workflows to help you meet any project challenge and deliver your best work.

/year

(Single-user access)

Porozmawiajmy

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Kolekcji z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa?

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, FirstName.

Wkrótce skontaktuje się z Tobą specjalista Autodesk.

Dalsze kroki:

Znajdź więcej procesów projektowych BIM do konkretnych zastosowań.

Konstrukcje budowlane

Planowanie przestrzenne