• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Twórz materiały BIM

TWÓRZ OBIEKTY BIM, Z KTÓRYCH KLIENCI BĘDĄ CHĘTNIE KORZYSTAĆ

Dostarczaj inteligentne obiekty BIM ułatwiające architektom
i wykonawcom umieszczanie Twoich produktów w projektach budowlanych.

Czym są obiekty BIM?

Obiekty BIM to cyfrowe reprezentacje produktów i materiałów budowlanych, których można używać w inteligentnych modelach budynków. Obiekty BIM tworzone przez konkretnego producenta zawierają reprezentacje 3D produktu wraz z powiązanymi metadanymi, takimi jak klasyfikacja Omniclass, materiał, numer modelu, podłączenia do instalacji i informacje serwisowe.

Opracowanie dotyczące produkcji

Dostarczaj obiekty BIM i wspomagaj rozwój firmy

Dowiedz się, dlaczego tworzenie inteligentnych obiektów BIM może otwierać nowe możliwości biznesowe. Poznaj nasz przewodnik po technologii BIM dla producentów i dowiedz się, jak tworzyć konfigurowalne produkty oraz dostarczać materiały gotowe do wykorzystania w projektach BIM, aby zwiększać szanse użycia swoich produktów przez klientów.

Zobacz, jak tworzyć i eksportować obiekty BIM

Upraszczaj szczegóły

Konwertuj bogate w szczegóły modele produkcyjne z popularnych programów CAD, aby tworzyć oszczędne reprezentacje produktów nadające się do wykorzystania w modelach budynków.

Twórz własne obiekty BIM

Twórz obiekty BIM wraz z kluczowymi atrybutami produktowymi, takimi jak metadane produktu i punkty podłączania instalacji. Gotowe obiekty można eksportować do formatów zgodnych z oprogramowaniem Revit i innymi programami BIM.

Automatyzuj konfigurowanie produktów

Przyspiesz proces konfigurowania produktów niestandardowych dzięki zaawansowanemu, a przy tym łatwemu w obsłudze mechanizmowi automatyzacji, oraz udostępnij swoim handlowcom i klientom konfigurator internetowy.

Materiały BIM w akcji

Przykładowe wdrożenie w Ideal Standard International

Con-form Group

Wprowadzenie wizualizacji cyfrowych i możliwości konfigurowania produktów online wspomogło długoterminowy wzrost sprzedaży systemów platform mocowanych powierzchniowo dla rynku komercyjnego i przemysłowego oferowanych przez Con-form Group.

Przykładowe wdrożenie w Con-form Group

Ideal Standard International

Ideal Standard International wyróżnia się na tle konkurencji poprzez reagowanie na potrzeby klientów i tworzenie interesujących propozycji projektowych dla sektora publicznego i prywatnego.

Przykładowe wdrożenie w Vent-A-Hood

Vent-A-Hood

Zastosowanie internetowego konfiguratora produktów pozwoliło firmie Vent-A-Hood zapewnić klientom maksymalną wygodę obsługi, a dzięki temu zdobywać więcej zleceń na rynku wentylacji.

Oprogramowanie do tworzenia obiektów BIM

Zintegrowane oprogramowanie Autodesk pozwala wypełnić lukę między projektami produktów a specyfikacjami budowlanymi.

Możemy zaczynać?

Porozmawiajmy. Prześlij formularz, aby zamówić kontakt z ekspertem Autodesk.

Chętnie pomożemy we wprowadzaniu Twoich produktów do projektów budowlanych. Zobacz nasze oprogramowanie w akcji i dowiedz się, jak wypróbować je we własnym zakresie.

Dziękujemy za zainteresowanie

Specjalista ds. sprzedaży produktów skontaktuje się z Tobą wkrótce.

BIM DLA PRODUCENTÓW — WEBINARIUM NA ŻĄDANIE

Dowiedz się, jak automatyzować konfigurowanie produktów, upraszczać szczegóły oraz tworzyć i eksportować obiekty BIM
na podstawie modeli inżynieryjnych z oprogramowaniem Inventor i Configurator 360.

Wyświetl przewodnik

Dziękujemy za pobranie przewodnika.

Zrób następny krok ku tworzeniu obiektów BIM — poznaj rozwiązania BIM, dzięki którym Twoje produkty będą częściej trafiać do projektów i generować większe przychody.