Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

TWÓRZ MATERIAŁY BIM

Łatwo twórz materiały BIM bezpośrednio na podstawie modeli 3D CAD.

Szybko twórz wysokiej jakości obiekty BIM

Przekształcaj konfigurowalne trójwymiarowe modele CAD w obiekty BIM ułatwiające architektom i wykonawcom określanie sposobu użycia Twoich produktów w ich projektach.

Czym jest zawartość BIM?

Czym jest technologia BIM?

Obiekty BIM to cyfrowe reprezentacje produktów i elementów wyposażenia, które mogą być umieszczane przez klientów w ich modelach informacji o budynku. Zawartość BIM tworzona przez konkretnego producenta zawiera reprezentacje 3D produktu wraz z powiązanymi metadanymi, takimi jak klasyfikacja Omniclass, materiał, numer modelu, podłączenia do instalacji i informacje serwisowe.

Pobierz e-booka ze specyfikacją

Dostarczaj modele BIM i wspomagaj rozwój firmy

Stosowanie technologii BIM ułatwia architektom wykonanie projektu, co może pomóc producentom artykułów budowlanych w zdobywaniu klientów. Dowiedz się, jak możesz uniknąć wysokich kosztów ponownego modelowania i zlecania pracy firmom zewnętrznym, automatyzując konfigurowanie produktów i tworząc obiekty BIM bezpośrednio z istniejących trójwymiarowych modeli CAD.

 

Zobacz, jak tworzyć i eksportować obiekty BIM

Konwertuj szczegółowe modele produkcyjne z popularnych programów CAD, aby tworzyć oszczędne reprezentacje produktów nadające się do wykorzystania w modelach budynków. Zobacz również, jak możesz dołączać metadane do kluczowych atrybutów produktu, takich jak punkty połączenia MEP, i oszczędzać czas, automatyzując konfigurowanie produktu.

Pobierz e-booka

Dziękujemy za pobranie e-booka.

Aby dowiedzieć się więcej o tworzeniu zawartości BIM, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, w którym szczegółowo opisano, jak można ułatwić klientom umieszczanie Twoich produktów w ich projektach budowlanych.

Pobierz e-booka

Technologia BIM w akcji

CON-FORM GROUP

Wpływ BIM na wzrost sprzedaży

Cyfrowa wizualizacja oraz konfiguracja produktu online umożliwiają zrównoważony wzrost sprzedaży modułowych systemów platform do montażu powierzchniowego firmy Con-form Group.

Zawartość BIM i firma Con-form Group

Kolekcja z zakresu wytwarzania i projektowania produktów

Twórz konfigurowalne modele i zawartość, którą można wykorzystywać do modelowania informacji o budynku (BIM), korzystając z profesjonalnych narzędzi dostępnych w kolekcji.

Obraz za zgodą Dynamic Attractions

BIM dla producentów — webinarium na żądanie

Dowiedz się więcej z naszego webinarium na żądanie

Zobacz, jak automatyzować konfigurowanie produktów, upraszczać szczegóły oraz tworzyć i eksportować obiekty BIM na podstawie modeli inżynieryjnych z oprogramowaniem Inventor i Configurator 360.

Możemy zaczynać?

Zadzwoń pod nasz bezpłatny numer lub wypełnij ten formularz, aby porozmawiać z przedstawicielem firmy Autodesk i sprawdzić, które opcje są odpowiednie dla Ciebie.

Zadzwoń pod numer 1-844-631-9978 (bezpłatny w USA)

Od poniedziałku do piątku, godz. 8–17 (czasu centralnego)

Dziękujemy za zainteresowanie. Wkrótce skontaktuje się z Tobą przedstawiciel handlowy Autodesk.