Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

ZARZĄDZANIE DANYMI INŻYNIERYJNYMI
I WSPÓŁPRACA

Poświęcaj mniej czasu na zarządzanie danymi inżynieryjnymi, a więcej na tworzenie wysokiej jakości produktów. Wykorzystaj oprogramowanie do zarządzania danymi i procesami inżynieryjnymi, aby móc skoncentrować się na projektowaniu produktów i wprowadzaniu innowacji.

Obraz za zgodą firmy Balzer Pacific Equipment Co.

Model zarządzania danymi inżynieryjnymi

Zarządzanie danymi dla inżynierów

Dane projektowe to odpowiednik kodu źródłowego produktów. Zapewnij sobie pełną kontrolę nad tą cenną własnością intelektualną, stosując odpowiednią strategię zarządzania danymi inżynieryjnymi, zespołami i procesami. Ułatwiając sobie znajdowanie plików, utrzymywanie aktualności powiązań, eliminowanie przypadków nadpisania zmian i pracę zespołową, można skoncentrować się na projektowaniu produktów, a nie na przepływie dokumentów.

Pobierz przewodnik po zarządzaniu danymi produktów

Pobierz przewodnik PDM

Zobacz, jak używanie menedżera plików stworzonego specjalnie dla inżynierów pozwala zaradzić problemom z zarządzaniem danymi i dokumentacją. Czy dopiero poznajesz metody zarządzania danymi produktów (PDM), czy chcesz udoskonalić już posiadany system, zapoznaj się ze spersonalizowanymi wskazówkami podanymi w naszym interaktywnym przewodniku po zarządzaniu danymi.

Poznaj narzędzia, dzięki którym zyskasz więcej czasu na projektowanie produktów

  • Film: Zobacz, jak używać systemów PDM do udostępniania projektów i współpracy z zespołami inżynieryjnymi

    Współpraca przy użyciu widoków udostępnionych

    Udostępniaj widoki partnerom wewnętrznym i zewnętrznym bez konieczności przekazywania oryginalnych danych. Widok udostępniony umożliwia powiększanie, przesuwanie, obracanie, mierzenie i dodawanie znaczników.

  • Film: Zobacz, jak zoptymalizować zarządzanie danymi inżynieryjnymi dzięki zintegrowanemu z programem Inventor oprogramowaniu Autodesk do zarządzania danymi produktów

    Zarządzaj danymi bezpośrednio w programie Inventor

    Wpisuj i wypisuj pliki, aby bezpiecznie współpracować w ramach procesów programu Inventor. Powiązane dane są automatycznie aktualizowane, nawet w przypadku plików zapisanych przy użyciu funkcji AnyCAD.

Zobacz, jak zespoły inżynierów używają rozwiązań PDM

Film: Oprogramowanie Autodesk do zarządzania danymi produktów pomaga firmie Giffin w wytwarzaniu i instalowaniu wysokiej jakości systemów bez przekraczania terminów czy budżetu

Giffin

Automatyczne śledzenie historii zmian

Systemy zarządzania danymi produktów wyposażone między innymi w funkcje wyszukiwania plików i kontroli wersji pozwalają tej firmie, oferującej zintegrowane rozwiązania do procesów wykończeniowych, optymalizować procesy inżynieryjne i skuteczniej obsługiwać klientów z branży motoryzacyjnej.

Film: Firma Osgood Industries poprawia efektywność procesów projektowania i współpracy

Osgood Industries

Poprawianie jakości
i produktywności

Poprawianie jakości i produktywności

Zobacz, jak uproszczenie procesów zarządzania plikami i poszerzenie możliwości współpracy z dostawcami i rozbudowanymi zespołami pozwoliło temu producentowi sprzętu dla branży przetwórczej zwiększyć wydajność projektowania i pracy zespołowej.

Film: Optymalizacja stosowanych w firmie Dis-Tran procesów dostarczania produktów i usług na potrzeby infrastruktury użyteczności publicznej

Dis-Tran

Zwiększenie efektywności od wstępnej koncepcji po gotowy projekt

Rozwiązania do zarządzania danymi produktów pozwalają temu producentowi zaopatrującemu sektor użyteczności publicznej minimalizować ilość błędów w całym procesie tworzenia podstacji energetycznych — od wstępnej koncepcji poprzez projekt i produkcję.

Oprogramowanie do zarządzania danymi inżynieryjnymi

Zintegrowane oprogramowanie Autodesk do projektowania i zarządzania danymi pozwala wszystkim uczestnikom projektu koordynować zmiany — od pierwszej wersji roboczej po ostateczny projekt dostarczany klientowi.

Możemy zaczynać?

Porozmawiajmy. Prześlij formularz, aby zamówić kontakt z ekspertem Autodesk.

Dalsze kroki

Chętnie pomożemy Twojej firmie efektywniej wykorzystać czas oraz skoncentrować się na projektowaniu i wprowadzaniu innowacji. Poznaj najnowsze rozwiązania do zarządzania danymi i współpracy oraz dowiedz się, jak wypróbować nasze oprogramowanie w swojej firmie.

Dziękujemy za zainteresowanie

Specjalista ds. sprzedaży produktów skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Wyświetl przewodnik

Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika.

Poświęcaj więcej czasu na prace inżynieryjne, a mniej na żmudne rozwiązywanie problemów z danymi projektowymi i współpracą. Zrób następny krok w stronę płynniejszej i wydajniejszej pracy.

Zwiększ wydajność pracy dzięki programowi Vault

ZWIĘKSZ WYDAJNOŚĆ PRACY DZIĘKI PROGRAMOWI VAULT

Poznaj porady i wskazówki pozwalające oszczędzać czas dzięki oprogramowaniu do zarządzania danymi produktów w pełni zintegrowanemu z programem Inventor. Zapisz się na webinarium już dzisiaj.