Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Czy moje oprogramowanie AutoCAD jest oryginalne?

Ukryte koszty używania nielicencjonowanego oprogramowania

Korzystanie z pirackiego oprogramowania, nawet nieświadome, może grozić awarią systemu, utratą lub wyciekiem danych osobowych i zakłóceniem działalności firmy. Według (angielski) badania Software & Information Industry Association AutoCAD zajmuje czwarte miejsce na liście najczęściej piraconego oprogramowania. AutoCAD® jest najczęściej kopiowanym i łamanym (crackowanym) przez piratów programem Autodesk pobieranym przy użyciu torrentów.

Pojęcie piractwa komputerowego obejmuje nieuprawnione pobieranie, kopiowanie i rozprowadzanie oprogramowania. Najczęściej stosowane niedozwolone metody pozyskiwania oprogramowania to korzystanie z wcześniej zarejestrowanego produktu, pobieranie plików lub torrentów AutoCAD z nieznanych serwisów i używanie nielegalnych generatorów kluczy do uzyskiwania nieoficjalnych numerów seryjnych lub kluczy licencji. Ofiary piratów komputerowych często sądzą, że kupują oryginalne oprogramowanie.

Nie daj się nabrać na pirackie oprogramowanie. Dowiedz się, jakie ryzyko wiąże się z używaniem nieoryginalnego oprogramowania AutoCAD lub łamania jego zabezpieczeń oraz jak uchronić się przed szkodliwym oprogramowaniem i utratą danych. Poznaj przystępne cenowo opcje zakupu oryginalnego oprogramowania AutoCAD.

Zagrożenia związane z pirackim oprogramowaniem

Infekcja złośliwym oprogramowaniem
Co trzeci piracki program naraża komputer na infekcję złośliwym oprogramowaniem, która może spowodować naruszenie zabezpieczeń, utratę danych i uszkodzenie komputera.

Ukryte koszty
Awarie oprogramowania, naprawy komputerów i kradzieże tożsamości spowodowane przez pirackie oprogramowanie kosztowały amerykańskich konsumentów 25 mld USD w 2014 r.

Przerwy w pracy
W 2014 r. amerykańscy konsumenci zmarnowali 1,1 mld godzin na rozwiązywanie problemów spowodowanych przez pirackie oprogramowanie.

Kup oryginalne oprogramowanie AutoCAD LT

Śpij spokojnie dzięki ochronie gwarancyjnej i świadomości, że nasze działy obsługi klienta i pomocy technicznej zawsze służą pomocą.

  • Zaufanie. Nie narażaj komputera na wirusy, błędy i problemy z wydajnością.
  • Elastyczność. Płatności miesięczne lub roczne z wygodnym skalowaniem odpowiednio do potrzeb firmy.
  • Wszystko, co potrzebne. Polecenia projektowania 2D w programie AutoCAD LT są takie same jak w programie AutoCAD — to nie jest tani zamiennik o ograniczonych możliwościach.

Szukasz oprogramowania AutoCAD w przystępnej cenie? Kup AutoCAD LT