Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Korzyści płynące z subskrypcji

Korzyści płynące
z subskrypcji

Subskrypcja produktów Autodesk zapewnia lepszy dostęp do narzędzi i technologii,
a także oferuje elastyczne opcje kontroli i wglądu w celu lepszego zarządzania użytkownikami i firmą.

Masz już subskrypcję? Zaloguj się Chcesz kupić subskrypcję? Zobacz wszystkie produkty

[NOWOŚĆ] Oszczędź 10%, wybierając subskrypcję 3-letnią.

Co nowego?

Subskrybuj produkty Autodesk i ciesz się lepszą pomocą techniczną, nowymi narzędziami współpracy oraz specjalnymi funkcjami.

Korzyści

Lepszy dostęp

Zapewnij sobie konkurencyjność, uzyskując szeroki dostęp do naszych ostatnich innowacji w momencie wprowadzania ich na rynek, a także do poprzednich wersji produktów, które są Ci potrzebne.

 • Dostęp do oprogramowania

  Pobieraj najnowsze i wcześniejsze wersje produktów Autodesk i korzystaj z nich w każdym miejscu — w domu, pracy i podróży.

 • Zintegrowane funkcje współpracy

  Dzięki możliwościom udostępniania zintegrowanym z procesami roboczymi naszych produktów poszczególni użytkownicy i niewielkie zespoły mogą sprawnie ze sobą współpracować.

 • Pomoc techniczna

  Uzyskuj pomoc wtedy, kiedy jej potrzebujesz, w sposób dostosowany do Twoich preferencji — za pomocą czatu, telefonu oraz online.

Elastyczne mechanizmy kontroli

Zarządzaj użytkownikami, kosztami i produktami w sposób optymalny dla Twojej firmy.

 • Narzędzia administracyjne

  Teraz w jednym miejscu — w portalu Autodesk Account — możesz z łatwością znajdywać użytkowników, oprogramowanie, płatności i aktualizacje oraz nimi zarządzać. Pobierz to, czego potrzebujesz za pomocą aplikacji komputerowej Autodesk.

 • Bezpieczeństwo produktów

  Zaufaj ekspertom ds. bezpieczeństwa Autodesk, którzy pomagają Ci chronić Twoje zasoby, a zarazem dbają o udostępnianie najnowszych poprawek i aktualizacji zabezpieczeń.

  Dowiedz się więcej (angielski)

 • Elastyczne okresy subskrypcji

  Testuj nowe narzędzia bez ponoszenia dużych kosztów początkowych. Płać tylko za okres, w którym oprogramowanie jest faktycznie potrzebne, aby wydajniej zarządzać zmieniającymi się potrzebami w zakresie oprogramowania i kosztów.

Cenne informacje

Optymalizuj inwestycje i maksymalizuj marże, płacąc tylko za to, z czego korzystasz.

 • Powiadomienia

  Odbieraj powiadomienia dotyczące stanu umów w portalu Autodesk Account, aby odnawiać lub zmieniać produkty jeszcze przed wygaśnięciem subskrypcji. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnych przestojów w pracy.

 • Raporty wykorzystania jednostek chmury

  Analizuj i optymalizuj wykorzystanie jednostek chmury przez Twoją firmę w ramach usług świadczonych w modelu pay-per-result.

 • Planowanie budżetu

  Koszty subskrypcji są przejrzyste i przewidywalne, co bardzo ułatwia przypisywanie ich bezpośrednio do projektów realizowanych dla klientów i prognozowanie przyszłych wydatków.

Często zadawane pytania

Czy korzystanie z oprogramowania wymaga połączenia z Internetem?

Nie. Po początkowej aktywacji oprogramowanie będzie działać przez 30 dni bez połączenia z Internetem. Po upływie tego czasu konieczne będzie ponowne nawiązanie połączenia. Zawsze będziemy o tym przypominać 7 dni wcześniej.

Czy wszystkie moje dane zostaną automatycznie przeniesione do chmury?

Aplikacje komputerowe i wszystkie powiązane z nimi dane użytkownika są przechowywane na komputerze lokalnym. Podczas korzystania z usług w chmurze można wybrać miejsce przechowywania danych: w chmurze lub na komputerze lokalnym.

Czy muszę od razu instalować wszystkie aktualizacje?

Jako subskrybent zawsze będziesz mieć dostęp do najnowszych aktualizacji, ale samodzielnie decydujesz o tym, czy i kiedy je zainstalujesz. Ponadto możesz korzystać z poprzednich wersji produktów.

Masz pytania dotyczące subskrypcji?

Chętnie pomożemy. Wystarczy, że zostawisz nam swoje dane, a przedstawiciel Autodesk skontaktuje się z Tobą, aby udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące korzyści płynących z subskrypcji.

Oddzwonimy

Wypełnij pola, a skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Niektóre korzyści z subskrypcji nie są dostępne w przypadku wybranych produktów lub usług w określonych językach lub regionach. Programy udostępniane na zasadzie subskrypcji podlegają stosownym Warunkom subskrypcji Autodesk (angielski) lub Warunkom korzystania z usługi Autodesk (angielski).