Asset 12 Asset 10 Asset 15 Asset 15 - - - - autodesk_icon_font_04_06_16_kl Asset 11 autodesk_icon_font_04_06_16_kl autodesk_icon_font_1_18_17_start_over-01
 • Polska

  Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

KORZYŚCI Z SUBSKRYPCJI

Subskrybowanie produktów Autodesk to najbardziej elastyczny i opłacalny sposób na korzystanie z najnowszych narzędzi do projektowania 3D, prac inżynierskich i tworzenia materiałów rozrywkowych oraz wygodne zarządzanie nimi.

Najważniejsze korzyści z subskrypcji

Korzyści z subskrypcji Autodesk: dostęp

Lepszy dostęp

Korzystaj z bogatej oferty najnowszych, innowacyjnych narzędzi, technologii i usług najlepiej dopasowanych do swoich obecnych i przyszłych potrzeb.

Korzyści z subskrypcji Autodesk: kontrola

Elastyczne mechanizmy kontroli

Zapewniaj zespołom dostęp do właściwych produktów i aktualizacji w odpowiednim czasie, aby skuteczniej zarządzać użytkownikami i kosztami.

Korzyści z subskrypcji Autodesk: informacje

Cenne informacje

Łatwe w obsłudze narzędzia raportowania i funkcje alertów umożliwiają analizowanie i ocenianie wykorzystania licencji, wydatków, produktywności użytkowników i przyszłych potrzeb w zakresie produktów.

Lepszy dostęp

Subskrypcja zapewnia dostęp zarówno do najnowszych aktualizacji, jak i do poprzednich wersji . Z oprogramowania można też korzystać
w każdej chwili i w dowolnym miejscu.

 • Najnowsze aktualizacje oprogramowania

  Aplikacja pulpitu Autodesk umożliwia pobieranie aktualizacji produktów, uzyskiwanie dostępu do usług w chmurze i korzystanie z dodatkowych funkcji już od chwili ich udostępnienia, zgodnie z własnymi potrzebami.

  Dowiedz się więcej

 • Szybka konfiguracja

  W portalu Autodesk Account można błyskawicznie udostępniać użytkownikom zakupione produkty poprzez zdalną instalację bezpośrednio na urządzeniach lub zezwolenie użytkownikom na samodzielne instalowanie oprogramowania przy użyciu aplikacji pulpitu Autodesk.

  Zaloguj się

 • Nowa, lepsza pomoc techniczna

  Szybko rozwiązuj problemy techniczne, wybierając najwygodniejszy sposób uzyskania pomocy: przez telefon, na czacie online, pocztą elektroniczną lub przy użyciu pulpitu zdalnego.

  Dowiedz się więcej

Elastyczne mechanizmy kontroli

Dzięki ułatwionemu zarządzaniu oprogramowaniem i ulepszonym zabezpieczeniom zawsze masz pełną kontrolę.

 • Ujednolicone zarządzanie oprogramowaniem i pobieraniem

  Sortuj, przeszukuj i filtruj posiadane produkty i usługi w jednym widoku w portalu Autodesk Account oraz wybieraj najwygodniejszą dla siebie metodę pobierania.

  Dowiedz się więcej

 • Łatwe zarządzanie użytkownikami

  Używaj portalu Autodesk Account do zarządzania dostępem użytkowników do produktów i usług. Możliwe jest przydzielanie dostępu według produktów lub użytkowników odpowiednio do potrzeb firmy.

  Dowiedz się więcej

 • Uproszczone dostarczanie aktualizacji

  Odciąż administratorów — wystarczy odpowiednio skonfigurować uprawnienia do aktualizacji produktów i zautomatyzować dostarczanie ich użytkownikom za pośrednictwem aplikacji pulpitu Autodesk.

  Dowiedz się więcej

 • Większe bezpieczeństwo

  Doświadczenie specjalistów Autodesk w dziedzinie bezpieczeństwa pozwala zapewnić ochronę zasobów i prywatności danych przy jednoczesnym sprawnym udostępnianiu najnowszych aktualizacji i poprawek zabezpieczeń.

  Dowiedz się więcej (angielski)

 • Elastyczne okresy subskrypcji

  Testuj nowe narzędzia bez ponoszenia dużych kosztów początkowych. Płać tylko za okres, w którym oprogramowanie jest faktycznie potrzebne, aby wydajniej zarządzać zmieniającymi się potrzebami i wymogami budżetowymi.

  Dowiedz się więcej

Cenne informacje

Narzędzia raportowania i powiadomienia ułatwiają analizowanie i ocenę wykorzystania oprogramowania, wydatków, produktywności użytkowników i przyszłych potrzeb.

 • POWIADOMIENIA I ALERTY

  W portalu Autodesk Account możesz na bieżąco sprawdzać stan umowy, aby unikać przestojów poprzez odnawianie lub zamianę produktów jeszcze przed wygaśnięciem subskrypcji.

  Dowiedz się więcej

 • RAPORTY WYKORZYSTANIA JEDNOSTEK CHMURY

  Śledź i optymalizuj wykorzystanie jednostek chmury umożliwiających użytkownikom w organizacji dostęp do usług płatnych w zależności od poziomu wykorzystania.

  Dowiedz się więcej

 • Planowanie budżetu

  Koszty subskrypcji są przejrzyste i przewidywalne, co bardzo ułatwia przypisywanie ich bezpośrednio do projektów realizowanych dla klientów i prognozowanie przyszłych wydatków.

Rozszerzona pomoc techniczna

Nowe, ulepszone opcje pomocy technicznej dla subskrybentów pozwalają szybciej i łatwiej uzyskiwać potrzebne wsparcie. Poza internetowymi materiałami pomocy można teraz bez dodatkowych opłat zamówić rozmowę ze specjalistą pomocy technicznej Autodesk.

Zamień plan obsługi na subskrypcję i oszczędzaj

Teraz zamiast odnowić plan obsługi, można w tej samej cenie zamienić go na subskrypcję albo przejść na kolekcję branżową w promocyjnej cenie.

Często zadawane pytania

Czy korzystanie z oprogramowania wymaga połączenia z Internetem?

Nie. Po początkowej aktywacji oprogramowanie będzie działać przez 30 dni bez połączenia z Internetem. Po upływie tego czasu konieczne będzie ponowne nawiązanie połączenia. Zawsze będziemy o tym przypominać na 7 dni wcześniej.

Czy wszystkie moje dane zostaną automatycznie przeniesione do chmury?

Aplikacje komputerowe i wszystkie powiązane z nimi dane użytkownika są przechowywane na komputerze lokalnym. Podczas korzystania z usług w chmurze można wybrać miejsce przechowywania danych: w chmurze lub na komputerze lokalnym.

Czy muszę od razu instalować wszystkie aktualizacje?

Jako subskrybent będziesz zawsze mieć dostęp do najnowszych aktualizacji, ale samodzielnie decydujesz o tym, czy i kiedy je zainstalujesz.

Niektóre korzyści z subskrypcji nie są dostępne w przypadku wybranych produktów lub usług w określonych językach lub regionach. Programy udostępniane w subskrypcji podlegają stosownym Warunkom subskrypcji Autodesk (angielski) lub Warunkom korzystania z usługi Autodesk (angielski).