Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

DZIĘKI PRZEJŚCIU NA PLAN OPARTY
na osobach, a nie numerach seryjnych

ok

Jesteś dla nas kimś więcej niż tylko numerem seryjnym

Autodesk wycofuje plany oparte na numerach seryjnych i przypisuje każdą subskrypcję do nazwy użytkownika. Te nowe plany zapewnią korzyści teraz i w przyszłości, a cena pozostanie porównywalna z obecnym kosztem.

icon-checkmark3

Przejście na plany związane z nazwą użytkownika jest szybsze i łatwiejsze niż myślisz

W kilku prostych krokach uzyskasz dostęp do większych możliwości, w tym do funkcji współpracy, dostosowanych do potrzeb materiałów szkoleniowych i szczegółowych informacji.

4 kroki do przejścia na model związany z nazwą użytkownika (2:27 min)

Oferta zamiany licencji

 • LICENCJA POJEDYNCZA Z PLANEM OBSŁUGI

  W przypadku licencji pojedynczej z planem obsługi można w pierwszym terminie odnowienia przed 7 maja 2021 r.* zamienić jedno stanowisko na jedną subskrypcję w cenie porównywalnej z obecnym kosztem*.

 • LICENCJA WIECZYSTA (BEZ PLANU OBSŁUGI)

  Jeśli korzystasz ze starszej licencji wieczystej, masz okazję sporo zaoszczędzić przy zakupie rocznej lub trzyletniej subskrypcji na używany obecnie produkt lub inny pojedynczy produkt, w tym jedną z kolekcji. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

 • LICENCJA SIECIOWA Z PLANEM OBSŁUGI

  Wyłącznie w pierwszym terminie odnowienia, po 7 sierpnia 2020 r., możesz zamienić jedno stanowisko na dwie subskrypcje związane z nazwą użytkownika w cenie porównywalnej z dotychczasowym kosztem*. Subskrypcje na licencje sieciowe z planem obsługi zostaną wycofane 7 maja 2021 r. i nie będzie już można ich odnawiać.

 • PAKIETY DESIGN SUITE I CREATION SUITE

  Nie można już odnawiać pakietów Design & Creation Suite wycofanych w kwietniu 2020 r. Jeśli masz pakiet Design & Creation Suite, możesz skontaktować się ze sprzedawcą lub specjalistą Autodesk, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych opcji przejścia na kolekcję branżową w ramach jednej z wyżej wymienionych ofert zamiany.

 • KLIENCI Z SUBSKRYPCJĄ DLA WIELU UŻYTKOWNIKÓW

  Wyłącznie w pierwszym terminie odnowienia, po 7 sierpnia 2020 r., możesz zamienić jedną subskrypcję na dwie subskrypcje związane z nazwą użytkownika w cenie porównywalnej z dotychczasowym kosztem*. Subskrypcje z planami dla wielu użytkowników zostaną wycofane 7 sierpnia 2022 r. i nie będzie już można ich odnawiać.

Plany obsługi zostaną wycofane 7 maja 2021 r., a subskrypcje z dostępem dla wielu użytkowników 7 sierpnia 2022 r. Po tych terminach nie będzie już można ich odnawiać.

Wybierając plan Premium, można zyskać dostęp do dodatkowych funkcji wspierających administrację, raportowanie i pomoc techniczną. Mogą one usprawnić zarządzanie dużym zespołem użytkowników. Jeśli potrzebujesz bardziej rozbudowanego zestawu narzędzi, przejdź na jedną z kolekcji branżowych.

*Po 7 sierpnia 2020 r. obecne ceny odnawiania planów obsługi wzrosną o 20%.

Więcej powodów do przejścia na model związany z nazwą użytkownika

Sprawdź w najnowszym wydaniu raportu Pfeiffera, dlaczego analitycy branżowi z entuzjazmem przyjęli model oparty na nazwach użytkowników.

"Dzięki wzmocnieniu powiazania między użytkownikami, administratorami i narzędziami, licencjonowanie związane z nazwą użytkownika może stać się filarem wydajniejszego przedziębiorstwa."

POZNAJ ZALETY PLANU PREMIUM

Nasz plan Premium ma na celu pomóc firmom w sprawniejszym zarządzaniu 50 subskrypcjami lub ich większą liczbą. Oszczędzaj czas i podnoś bezpieczeństwo, między innymi dzięki jednokrotnemu logowaniu i całodobowej pomocy technicznej.

Analiza przypadku: zalety modelu związanego z nazwą użytkownika (1:30 min)

Zalety modelu związanego z nazwą użytkownika

Klienci już zauważają korzyści. O zaletach modelu związanego z nazwą użytkownika opowiadają korzystający już z niego klienci: Sam Lucido z firmy Haley & Aldrich i Rene Garcia z firmy Ramboll.

Partnerstwo dla sukcesu

 • Co się zmienia?

  Autodesk wprowadza nowe plany subskrypcji powiązane z konkretnymi osobami, a wycofuje plany powiązane z numerami seryjnymi.

 • Czy muszę coś robić?

  W pierwszym terminie odnowienia subskrypcji dla wielu użytkowników poinformujemy o tym, jak zamienić plan obsługi lub subskrypcję dla wielu użytkowników na plan związany z nazwą użytkownika przy utrzymaniu kosztów na porównywalnym poziomie.

 • Jakie korzyści przyniesie mi rezygnacja z dotychczasowego planu?

  Klienci korzystający z oferty będą mieli dostęp do promocyjnych warunków zamiany licencji i przejścia na nowe plany zapewniające większą wygodę użytkowania, sprawniejszą współpracę i lepszą pomoc techniczną przy utrzymaniu ceny porównywalnej z dotychczasową.

 • Czy mogę pozostać przy swoim obecnym planie?

  Plany obsługi zostaną wycofane 7 maja 2021 r., a subskrypcje z dostępem dla wielu użytkowników 7 sierpnia 2022 r.

 • Jakie mam nowe opcje?

  Przy zamianie dotychczasowego planu można wybrać nowe subskrypcje — Standard lub Premium — odpowiednio do potrzeb zespołu.

 • Co jeszcze warto wiedzieć?

  Nie można już odnawiać pakietów Design & Creation Suite wycofanych w kwietniu 2020 r. Jeśli masz pakiet Design & Creation Suite, możesz skontaktować się ze sprzedawcą lub specjalistą Autodesk, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych opcji przejścia na kolekcję branżową w ramach jednej z wyżej wymienionych ofert zamiany.

10 zalet modelu związanego z nazwą użytkownika

Poznaj 10 powodów, dla których warto przejść na subskrypcje związane z nazwą użytkownika w całej firmie w najbliższym terminie odnowienia.

Nadal masz pytania?

Dziękujemy za zainteresowanie. Wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych specjalistów.

Więcej informacji można uzyskać od partnerów sprzedażowych Autodesk. Jeśli nie wiesz, kto jest Twoim sprzedawcą, wypełnij formularz, aby skontaktował się z Tobą specjalista Autodesk, lub znajdź sprzedawcę tutaj.

Teraz dostępne: narzędzie oceny korzyści związanych z zamianą. Skontaktuj się z partnerem lub przedstawicielem Autodesk, aby dowiedzieć się więcej na temat narzędzia, które pozwoli określić potencjalny zwrot z inwestycji przy przejściu na model związany z nazwą użytkownika.

Aby poznać wszystkie warunki, kliknij tutaj: https://www.autodesk.com/company/legal-notices-trademarks/access-use/subscription-offerings/multi-user-trade-in-offer-terms.

AUTODESK ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZAKOŃCZENIA, ZAWIESZENIA BĄDŹ ZMIANY DOWOLNEJ CZĘŚCI ZASAD TEJ OFERTY W DOWOLNEJ CHWILI, BEZ POWIADOMIENIA, Z DOWOLNEGO POWODU I WEDŁUG WŁASNEGO WYŁĄCZNEGO UZNANIA. CENY OPROGRAMOWANIA FIRMY AUTODESK MOGĄ ULEC ZMIANIE I RÓŻNIĆ SIĘ W ZALEŻNOŚCI OD KRAJU.

* Sugerowana cena detaliczna (SCD) odnowienia subskrypcji Standard nabytych w tej promocji nie wzrośnie o więcej niż 5% w latach 2021, 2023, 2025 i 2027, natomiast w latach 2022, 2024, 2026 i 2028 pozostanie bez zmian. Oszczędność wynikająca z zakupu subskrypcji trzyletniej została obliczona w porównaniu z SCD trzech kolejnych subskrypcji rocznych.

*Po 7 sierpnia 2020 r. obecne ceny odnawiania planów obsługi wzrosną o 20%.

†Ostatnie wersje pakietów Entertainment Creation Suite zostały udostępnione w grudniu 2019 r.

Z promocji można skorzystać w terminie odnowienia planu obsługi lub subskrypcji dla wielu użytkowników. Klienci posiadający subskrypcję dla wielu użytkowników lub licencję sieciową z planem obsługi mogą wyłącznie przy pierwszym odnowieniu po 7 maja 2020 r. zamienić jedną subskrypcję dla wielu użytkowników lub jedno stanowisko z licencji sieciowej na dwie subskrypcje Standard związane z nazwą użytkownika. Przy drugim i każdym kolejnym odnowieniu w okresie obowiązywania promocji będzie można zamieniać jedną subskrypcję dla wielu użytkowników zakupioną w promocji przejścia na subskrypcję lub jedno stanowisko z licencji sieciowej na jedną subskrypcję Standard związaną z nazwą użytkownika. Oferta nie łączy się z innymi rabatami ani promocjami i nie obowiązuje w krajach, w których jest zabroniona lub ograniczona prawnie. Oferta podlega szczegółowym warunkom, które zostaną opublikowane i udostępnione przed rozpoczęciem okresu promocji. Programy i korzyści udostępniane w subskrypcji podlegają stosownym warunkom subskrypcji lub warunkom korzystania z usługi. Rzeczywista cena detaliczna jest ustalana przez sprzedawcę i może ulegać zmianom w zależności od wahań kursów walut. Autodesk nie zapewnia żadnych zniżek działających wstecz w związku z ryzykiem kursowym ani na zakupy za pośrednictwem sprzedawców. Warunki cenowe są zależne od dostępności produktów i ofert.

Rzeczywiste ceny mogą się różnić ze względu na wahania kursów walut. Gwarancja ceny ma zastosowanie wyłącznie do stanowisk przeniesionych z planu obsługi na subskrypcję w ramach oferty przejścia na subskrypcję. Gwarancja ceny jest zależna od dostępności produktu lub oferty i nie ma zastosowania w przypadku nowych subskrypcji zakupionych przez klienta, subskrypcji zamienionych (tj. dozwolonych zamian subskrypcji jednego produktu na subskrypcję innego produktu) ani subskrypcji produktów zastępczych lub następczych.

Autodesk udostępnia oprogramowanie i usługi w modelach licencyjnym lub subskrypcyjnym. Prawa do instalacji, dostępu lub innego sposobu użytkowania oprogramowania i usług Autodesk (w tym bezpłatnych programów i usług) ograniczają się do praw licencyjnych i uprawnień do usług wyraźnie przyznanych przez Autodesk w stosownych umowach licencyjnych lub dotyczących usług oraz zależą od wyrażenia zgody na wszystkie warunki takich umów. Subskrypcja może być automatycznie odnawiana za ustaloną opłatą, pobieraną co miesiąc lub co rok zależnie od dostępności. Niektóre korzyści i opcje zakupu mogą być niedostępne w przypadku pewnych programów lub usług w określonych krajach lub regionach. Dostęp do usług w chmurze wymaga połączenia z Internetem i podlega wszelkim ograniczeniom regionalnym przedstawionym w Warunkach korzystania z usługi.

Partnerzy handlowi są niezależnymi podmiotami i mogą ustalać własne ceny. Ceny u poszczególnych partnerów handlowych mogą się różnić. Prezentowane zniżki i oszczędności bazują na sugerowanej przez Autodesk cenie detalicznej (SCD) wybranego produktu (bez podatku). Sugerowana cena detaliczna Autodesk ma wyłącznie charakter informacyjny i nie musi być podana w walucie lokalnej. Rzeczywista cena detaliczna jest ustalana przez sprzedawcę wybranego przez klienta i może ulegać zmianom w zależności od wahań kursów walut.

Autodesk, the Autodesk logo, AutoCAD LT, 3ds Max, ArtCAM, AutoCAD, Civil 3D, FeatureCAM, Infraworks, Inventor, Inventor LT, Maya, Maya LT, MotionBuilder, Navisworks, Revit, Revit LT, Robot, Showcase, are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document.

© 2020 Autodesk, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.