Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

KORZYŚCI Z SUBSKRYPCJI

Wszystkie subskrypcje można teraz kupić w ramach planu Autodesk. Pełna lista funkcji objętych planem znajduje się tutaj.

Chcesz kupić subskrypcję? ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY

Chcesz zarządzać użytkownikami i subskrypcjami? ZALOGUJ SIĘ

Korzyści z subskrypcji

Wszystkie subskrypcje można teraz kupić w ramach planu Autodesk. Pełna lista funkcji objętych planem znajduje się tutaj.

Chcesz kupić subskrypcję? ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY

Chcesz zarządzać użytkownikami i subskrypcjami? ZALOGUJ SIĘ

[NOWOŚĆ] Oszczędź 10%, wybierając subskrypcję 3-letnią.

ok

[NOWOŚĆ] Oszczędź 10%, wybierając subskrypcję 3-letnią.

Co nowego?

Subskrybuj produkty Autodesk i ciesz się lepszą pomocą techniczną, nowymi narzędziami do współpracy oraz specjalnymi funkcjami.

Korzyści

Lepszy dostęp

Zapewnij sobie konkurencyjność, uzyskując szeroki dostęp do naszych ostatnich innowacji w momencie wprowadzania ich na rynek, a także do poprzednich wersji produktów, które są Ci potrzebne.

 • Dostęp do oprogramowania

  Pobieraj najnowsze i wcześniejsze wersje produktów Autodesk i korzystaj z nich w każdym miejscu — w domu, pracy i podróży.

 • Zintegrowane funkcje współpracy

  Dzięki możliwościom udostępniania zintegrowanym z procesami roboczymi naszych produktów poszczególni użytkownicy i niewielkie zespoły mogą sprawnie ze sobą współpracować.

 • Pomoc techniczna

  Uzyskuj pomoc wtedy, kiedy jej potrzebujesz, w sposób dostosowany do Twoich preferencji — za pomocą czatu, telefonu oraz online.

Elastyczne mechanizmy kontroli

Zarządzaj użytkownikami, kosztami i produktami w sposób optymalny dla Twojej firmy.

 • Narzędzia administracyjne

  Teraz w jednym miejscu — w portalu Autodesk Account — możesz z łatwością znajdywać użytkowników, oprogramowanie, płatności i aktualizacje oraz nimi zarządzać. Pobierz to, czego potrzebujesz za pomocą aplikacji komputerowej Autodesk.

 • Bezpieczeństwo produktów

  Zaufaj ekspertom ds. bezpieczeństwa Autodesk, którzy pomagają Ci chronić Twoje zasoby, a zarazem dbają o udostępnianie najnowszych poprawek i aktualizacji zabezpieczeń.

 • Elastyczne okresy subskrypcji

  Testuj nowe narzędzia bez ponoszenia dużych kosztów początkowych. Płać tylko za okres, w którym oprogramowanie jest faktycznie potrzebne, aby wydajniej zarządzać zmieniającymi się potrzebami w zakresie oprogramowania i kosztów.

Cenne informacje

Optymalizuj inwestycje i maksymalizuj marże, płacąc tylko za to, z czego korzystasz.

 • Powiadomienia

  Odbieraj powiadomienia dotyczące stanu umów w portalu Autodesk Account, aby odnawiać lub zmieniać produkty jeszcze przed wygaśnięciem subskrypcji. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnych przestojów w pracy.

 • Raporty wykorzystania jednostek chmury

  Analizuj i optymalizuj wykorzystanie jednostek chmury przez Twoją firmę w ramach usług świadczonych w modelu pay-per-result.

 • Planowanie budżetu

  Koszty subskrypcji są przejrzyste i przewidywalne, co bardzo ułatwia przypisywanie ich bezpośrednio do projektów realizowanych dla klientów i prognozowanie przyszłych wydatków.

Wybierz plan subskrypcji

Uzyskaj dostęp do subskrypcji Autodesk, korzystając z planu Standard, Premium, Enterprise lub Education. Nowe plany stwarzają szeroki zakres możliwości zarówno dużym, jak i małym organizacjom.

Każda zakupiona subskrypcja produktu będzie zawierała plan Standard. Aby przejść na plan Premium lub Enterprise, skontaktuj się z nami.

Zastosowanie:

Standard
Premium
Enterprise
Education

Standard

Dla użytkowników indywidualnych i małych zespołów

 • Raportowanie użycia produktów
 • Weryfikacja dwuetapowa
 • Pomoc techniczna na żywo 8x5

Korzyści oferowane w ramach wszystkich subskrypcji produktów

Premium

Dla średnich i dużych zespołów od 50 osób wzwyż

 • Raportowanie użycia produktów na poziomie użytkownika
 • Jednokrotne logowanie (SSO)
 • Pomoc techniczna na żywo 24x7

Korzyści dostępne za dodatkową opłatą

Enterprise

Dla bardzo dużych zespołów

 • Przesyłanie danych do narzędzi innych firm poprzez interfejs API
 • Zautomatyzowane przypisywanie użytkowników
 • Menedżer ds. sukcesu klienta

Korzyści dostępne za dodatkową opłatą

Edukacja

Dla kwalifikujących się uczniów i nauczycieli

 • Bezpłatny dostęp do produktów instalowanych na komputerze, w chmurze, w sieci WWW i na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem społeczności akademickiej Autodesk
 • Jedna data odnowienia rocznego planu dla instytucji edukacyjnych
 • Programy nauczania i materiały szkoleniowe

Bezpłatne korzyści po potwierdzeniu kwalifikacji

Często zadawane pytania

Czy korzystanie z oprogramowania wymaga połączenia z Internetem?

Nie. Po początkowej aktywacji oprogramowanie będzie działać przez 30 dni bez połączenia z Internetem. Po upływie tego czasu konieczne będzie ponowne nawiązanie połączenia. Zawsze będziemy o tym przypominać na 7 dni wcześniej.

Jak kupić jeden z planów?

Wszystkie subskrypcje produktów (kupione online, od sprzedawcy lub u przedstawiciela Autodesk) obejmują plan Standard. Aby przejść na plan Premium, skontaktuj się ze swoim sprzedawcą Autodesk lub przedstawicielem. Aby przejść na plan Enterprise, skontaktuj się bezpośrednio z przedstawicielem.

Co się stało z licencjami wieczystymi?

W styczniu 2016 r. firma Autodesk zaprzestała sprzedaży nowych licencji wieczystych. W maju 2017 r. przestaliśmy sprzedawać plany obsługi. Wszystkie programy firmy Autodesk są dostępne do zakupu w ramach subskrypcji na plan. Uzyskaj szczegółowe informacje na temat zamiany licencji wieczystej na subskrypcję Autodesk.

Masz pytania dotyczące subskrypcji?

Chętnie pomożemy. Wystarczy, że zostawisz nam swoje dane, a przedstawiciel Autodesk skontaktuje się z Tobą, aby udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące korzyści płynących z subskrypcji.

Oddzwonimy

Wypełnij pola, a skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Niektóre korzyści z subskrypcji nie są dostępne w przypadku wybranych produktów lub usług w określonych językach lub regionach. Programy udostępniane w subskrypcji podlegają stosownym Warunkom subskrypcji Autodesk (angielski) lub Warunkom korzystania z usługi Autodesk (angielski).