Instalacja dla administratorów

Zaawansowane opcje wdrożeń


Podczas konfigurowania pakietów wdrożenia z konta Autodesk Account dostępne są zaawansowane opcje umożliwiające zmianę kompozycji pakietu lub zainstalowanie go w lokalizacji innej niż domyślna ścieżka.


Ścieżka instalacji

Ścieżka instalacji to miejsce, w którym większość plików aplikacji będzie się znajdować po instalacji.  Niektóre pliki użytkownika lub pliki udostępnione mogą być przechowywane w innych folderach, w zależności od standardów systemu Windows dla tych typów plików.  Domyślną lokalizacją jest C:\Program Files\Autodesk lub odpowiednik języka systemu operacyjnego.

 

Aby zmienić domyślną ścieżkę, wprowadź nową lokalizację folderu w polu Ścieżka instalacji.  To pole jest wymagane i musi być prawidłową ścieżką folderu systemu Windows.

Instalowanie aplikacji komputerowej Autodesk

Ta opcja spowoduje zainstalowanie aplikacji komputerowej Autodesk po jej wybraniu. Aplikacja komputerowa Autodesk jest komponentem instalowanym na komputerze z produktami Autodesk działającymi w systemie Microsoft Windows (2017 i nowszymi). Zapewnia subskrybentom aktualizacje produktów, nowe wersje i poprawki zabezpieczeń.

 

Ta opcja domyślnie nie jest zaznaczona w przypadku pakietów stanowisk.  Nie jest ona dostępna dla typów pakietów instalacyjnych. Aplikacja komputerowa Autodesk jest instalowana automatycznie.

Używanie linków symbolicznych (skrótów)

Wybór tej opcji może zmniejszyć rozmiar wdrożeń lub instalacji w wielu produktach przez wyeliminowanie powielonych plików w instalatorze.

 

Jest ona domyślnie wybrana dla pakietów instalacyjnych używanych tylko na jednym urządzeniu. Z drugiej strony opcja ta nie jest domyślnie wybrana dla pakietów wdrożenia z powodu potencjalnych problemów z narzędziami innych firm takimi jak SCCM. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz temat Używanie linków symbolicznych w instalacjach niestandardowych i wdrożeniach (angielski).


Potrzebujesz pomocy? Zapytaj asystenta Autodesk

Asystent może pomoc Ci w znalezieniu odpowiedzi lub skontaktowaniu się z agentem.


Jaki masz poziom pomocy technicznej?

Różne plany subskrypcji zapewniają różne kategorie pomocy technicznej. Poznaj poziom pomocy technicznej powiązany z Twoim planem.

Wyświetl poziomy pomocy technicznej