Przykładowe wdrożenia

Szkolenia i certyfikacja


Przykładowe wdrożenia

Aby zyskać przewagę nad konkurencją, trzeba stosować właściwe narzędzia. Równie ważna jest inwestycja w wiedzę pozwalającą korzystać z tych narzędzi i osiągnąć maksymalną produktywność. Dowiedz się, jak klienci wykorzystują szkolenia i certyfikaty Autodesk, aby z powodzeniem rozwijać swoją działalność.

Certyfikat buduje przewagę
Projektanci polskiego oddziału PM Group – firmy projektowej i zarządzającej realizacją inwestycji - uzyskali certyfikaty potwierdzające znajomość oprogramowania Autodesk w ramach programu certyfikacji zainicjowanego w październiku 2011 roku.

 Certyfikat buduje przewagę (pdf - 270Kb)

Certyfikowany profesjonalizm w pracowniach architektonicznych
Krakowskie pracownie DDJM Biuro Architektoniczne Sp. z o.o. oraz APLUS Studio Architektury przystapiły do egzaminów potwierdzajacych poziom znajomosci oprogramowania Autodesk w pierwszych miesiacach dostepnosci Programu Certyfikacji Autodesk w Polsce.

 2P Knowledepoint (pdf - 354Kb)

Certyfikat sukcesu
Parsons Brinckerhoff (PB) zwiększa produktywność i zadowolenie pracowników korzystając z programu certyfikacji Autodesk. Dowiedz się, jak PB wykorzystuje Certyfikaty w swojej globalnej działalności i jakie odnosi z tego korzyści.

 Parsons Brinckerhoff(pdf - 696Kb)

Poznaj zdanie osób z Certyfikatem podstawowym i profesjonalnym
Przekonaj się o wartości Certyfikatów, zapoznając się z referencjami konkretnych osób, które uzyskały certyfikację. Dowiedz się, dlaczego polecają uzyskanie Certyfikatu, jak się do niego przygotowywały oraz co radzą osobom rozważającym podejście do egzaminu.