• Polska

    We have redirected you to an equivalent page on your local site where you can see local pricing and promotions and purchase online.

    Stay on our U.S. site

Przykładowe wdrożenia

Szkolenia i certyfikacja


Przykładowe wdrożenia

Aby zyskać przewagę nad konkurencją, trzeba stosować właściwe narzędzia. Równie ważna jest inwestycja w wiedzę pozwalającą korzystać z tych narzędzi i osiągnąć maksymalną produktywność. Dowiedz się, jak klienci wykorzystują szkolenia i certyfikaty Autodesk, aby z powodzeniem rozwijać swoją działalność.

Certyfikat buduje przewagę
Projektanci polskiego oddziału PM Group – firmy projektowej i zarządzającej realizacją inwestycji - uzyskali certyfikaty potwierdzające znajomość oprogramowania Autodesk w ramach programu certyfikacji zainicjowanego w październiku 2011 roku.

 Certyfikat buduje przewagę (pdf - 270Kb)

Certyfikowany profesjonalizm w pracowniach architektonicznych
Krakowskie pracownie DDJM Biuro Architektoniczne Sp. z o.o. oraz APLUS Studio Architektury przystapiły do egzaminów potwierdzajacych poziom znajomosci oprogramowania Autodesk w pierwszych miesiacach dostepnosci Programu Certyfikacji Autodesk w Polsce.

 2P Knowledepoint (pdf - 354Kb)

Profesjonalne szkolenia napełniające pozytywną energią
RWE Power, największe przedsiębiorstwo energetyczne w Niemczech, do wydobywania lignitu wykorzystuje maszyny – w tym największą koparkę wielonaczyniową na świecie. Odkryj jaką rolę odgrywa oprogramowanie Autodesk® Inventor® oraz specjalnie przygotowane szkolenia w polepszeniu jakości danych i optymalizacji procesów produkcyjnych.

 RWE Power AG (pdf - 2324Kb)

Certyfikat sukcesu
Parsons Brinckerhoff (PB) zwiększa produktywność i zadowolenie pracowników korzystając z programu certyfikacji Autodesk. Dowiedz się, jak PB wykorzystuje Certyfikaty w swojej globalnej działalności i jakie odnosi z tego korzyści.

 Parsons Brinckerhoff(pdf - 696Kb)

Poznaj zdanie osób z Certyfikatem podstawowym i profesjonalnym
Przekonaj się o wartości Certyfikatów, zapoznając się z referencjami konkretnych osób, które uzyskały certyfikację. Dowiedz się, dlaczego polecają uzyskanie Certyfikatu, jak się do niego przygotowywały oraz co radzą osobom rozważającym podejście do egzaminu.