Narzędzia i materiały

Szkolenia i certyfikacja


Narzędzia i materiały

Wykorzystaj potencjał oprogramowania Autodesk®. Firma Autodesk oferuje całą gamę wszechstronnych narzędzi edukacyjnych, które pozwalają zarówno nowicjuszom, jak i doświadczonym użytkownikom dogonić i wyprzedzić konkurencję. Narzędzia edukacyjne Autodesk można zakupić przez Internet i u autoryzowanego partnera lub w lokalnej księgarni.

Wszystkie materiały są opracowywane przez ekspertów z Autodesk i pozwalają uzyskać doświadczenie dzięki ćwiczeniom opartym na konkretnych scenariuszach z danej branży.

Oficjalne podręczniki szkoleniowe Autodesk
Firma Autodesk gorąco zachęca klientów i partnerów do korzystania z oficjalnych podręczników szkoleniowych Autodesk, które stanowią najbardziej wszechstronne materiały edukacyjne. Podręczniki te, dostępne dla większości produktów Autodesk i opracowane specjalnie do szkoleń prowadzonych w Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych, można również wykorzystać do nauki we własnym zakresie. Książki te są zalecane również jako materiały wykorzystywane podczas przygotowań do egzaminów umożliwiających uzyskanie Certyfikatu Autodesk. Wiele podręczników oferowanych jest w wielu językach i można je zamówić w sklepie internetowym Autodesk.

E-booki
Wybrane oficjalne podręczniki szkoleniowe Autodesk w wersji do pobrania wraz z plikami ćwiczeń. Książki Autodesk w wersji elektronicznej zapewniają naszym klientom bardziej ekologiczną i tańszą alternatywę. Można je nabyć za 50% ceny podręczników drukowanych, bez opłat za przesyłkę. Wykaz podręczników można przeglądać w naszym sklepie internetowym.

Filmy szkoleniowe z dziedziny mediów i rozrywki
Gotowe do pobrania pliki eDVD przygotowane przez ekspertów z branży mediów i rozrywki. Można je również zakupić w sklepie internetowym Autodesk.

Kursy elektroniczne
Setki wykładów w wersji internetowej, przygotowane specjalnie dla klientów z subskrypcją i dostępne w Centrum Subskrypcyjnym.


Dodatkowe materiały

Autodesk Consulting
Uzyskaj maksymalny zwrot z inwestycji w oprogramowanie z Autodesk Consulting.

Subskrypcja Autodesk
Uzyskaj dostęp do niedostępnych gdzie indziej filmów, publikacji internetowych, kursów elektronicznych szkoleniowych, jak również do Materiałów Szkoleniowych Autodesk University dzięki subskrypcji Autodesk.

Autodesk University Online
Zapoznaj się z materiałami Autodesk University, organizacji, która oferuje najszerszy program edukacyjny dotyczący kwestii technicznych przeznaczony specjalnie dla użytkowników programów firmy Autodesk.

Międzynarodowa Grupa Użytkowników Autodesk (AUGI)
AUGI to grupa oficjalnie uznana przez Autodesk za przedstawicieli społeczności użytkowników programów Autodesk.

Społeczności Autodesk
Poznaj innych użytkowników i bierz udział w dyskusjach na grupach internetowych i forach, pytaj o różne kwestie i dziel się wiedzą, znajdź ćwiczenia i pliki do pobrania, czytaj blogi i poznaj rady ekspertów i jeszcze wiele więcej!

Społeczność akademicka
Jesteś uczniem lub wykładowcą? Dołącz do społeczności akademickiej i uzyskaj dostęp do bezpłatnego oprogramowania i cennych materiałów.

Materiały dla partnerów
Znajdź materiały dla sprzedawców i Autoryzowanych Centrów Szkoleniowych i dowiedz się, jak dołączyć do naszej sieci partnerów.